10 мільйонів застави за хабарника-начальника ДАІ Полтавищини «підуть» державі

Кримінал
Юлія Обелець10 березня 2016 о 13:38858 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 10 мільйонів застави за хабарника-начальника ДАІ Полтавищини «підуть» державі
Так як Петро Блажівський ухиляється від суду, 10 мільйонів гривень застави направили державі.

10 мільйонів застави за хабарника-начальника ДАІ Полтавищини «підуть» державіПетро Блажівський

За клопотанням прокурори у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишнього начальника УДАІ в Полтавській області 10 березня 2016 року Октябрським районним судом Полтави в дохід держави звернуто 10 млн. грн. застави, що визначалась при обранні вищезгаданій особі запобіжного заходу. Про це йдеться на сайті обласної прокуратури.

– Клопотання заявлено у зв’язку з тим, що колишній правоохоронець не виконав покладені судом обов’язки, передбачені кримінальним процесуальним кодексом України, та ухиляється від суду. Наразі він перебуває у розшуку, - зазначив прокурор відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях прокуратури області Віталій Бойко.

Нагадаємо, колишній начальник УДАІ в Полтавській області обвинувачується за ч. 3 ст. 368 КК України в неодноразовому одержанні неправомірної вигоди від підлеглих працівників на загальну суму 13 тис. дол. США.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter