РНБО дала сигнал для передислокації українських військових у Криму

Крим
Юлія Обелець24 березня 2014 о 13:011148 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 РНБО дала сигнал для передислокації українських військових у Криму
Рада національної безпеки і оборони України доручила Міністерству оборони провести передислокацію військових підрозділів, що знаходяться в Криму.

РНБО дала сигнал для передислокації українських військових у КримуФото з сайту ТСН

Про це повідомив на погоджувальній раді в.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов, повідомляє Українська правда.

– Рада Національної безпеки та оборони прийняла рішення щодо доручення Міністерству оборони провести передислокацію військових частин, які знаходяться в Автономній Республіці Крим, - сказав Турчинов.

Він також заявив, що українські війська в Криму виконали свій обов'язок, давши час Збройним силам України на підготовку до оборони.

– Незважаючи на величезні втрати, українські війська в Криму виконали свій обов'язок. Насамперед вони дали можливість і час Збройним силам забезпечити підготовку до оборони, привести війська в повну бойову готовність, почати часткову мобілізацію. Сьогодні українська армія готова гідно, професійно обороняти українську землю.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter