До армії мобілізують насамперед тих, хто служив

Крим
Юлія Обелець17 березня 2014 о 14:491852 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 До армії мобілізують насамперед тих, хто служив
Дещиця каже, що українська влада намагається уникати провокацій, які створює РФ

До армії мобілізують насамперед тих, хто служивДо армії мобілізують насамперед тих, хто служив. Фото www.yaplakal.com

Закон про часткову мобілізацію вступить в силу з дня його підписання, – пише Українська правда.

Про це повідомив в.о голови фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв сьогодні на брифінгу.

Він зазначив, що рішення парламенту про затвердження указу про часткову мобілізацію дає законні підстави для військкоматів, відповідним підрозділам ЗС негайно ухвалити всі відповідні рішення, які дозволяють залучити всіх фахівців, які пройшли службу в армії.

За його словами, принцип добровільності залишається для АР Крим та Севастополя в зв'язку зі складною ситуацією на території Криму.

Щодо всіх інших діятиме відповідний закон, до якого внесено зміни, де визначено перелік професій, які залучаються для виконання завдань по мобілізації.

Соболєв повідомив, що Закон вступить в силу з дня підписання.

Він також зазначив, що на базі Українського дому створено мобілізаційний центр для мобілізації всіх осіб, які бажають служити в Національній гвардії.

"Після цього всі так звані парамілітарні формування мають діяти або в межах Національної гвардії, або вважатимуться такими, що не відповідають законодавству України", - зазначив він.

Також за словами Соболєва, найближчим часом буде створено Трудову гвардію, членам якої буде запропоновано здійснювати роботи щодо благоустрою з оплатою цієї праці.

У понеділок, 17 березня, Верховна Рада затвердила указ в. о. президента Олександра Турчинова про часткову мобілізацію.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter