Компанія «Надежда» керує 35 АЗС у Полтавському регіоні

Корисне
17 березня 2014 о 12:193225 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Компанія «Надежда» керує 35 АЗС у Полтавському регіоні
Компанія «Надежда» керує 35 АЗС у Полтавському регіоні із чисельністю працівників понад 500 чоловік.

Компанія «Надежда» керує 35 АЗС у Полтавському регіоні

Об’єкти підприємства працюють під чотирма брендами: «Нафтогаз», «ТНК», «Пропан Бутан» та «Надежда». Компанії «Надежда» вже 25 років і весь цей час вона не змінювала своєї машівської юридичної прописки. Підприємство співпрацює із комунальниками, лікарями, бюджетними організаціями, забезпечуючи нафтопродуктами їх у цей складний час переважно у розстрочку або в борг. Не варто і забувати, що «Надежда» стала піонером у наданні пунктів цілодобового тимчасового базування машинам екстреної медичної допомоги на своїх АЗС.

Бренд «ТНК» належить Лисичанському НПЗ, який в даний момент знаходиться на реконструкції. Тому ми вимушені імпортувати пальне із Литви та Білорусії. Що стосується скрапленого газу, ми його взагалі закуповуємо у компанії PPC (Полтавська газонафтова компанія) цей постачальник нам підходить із міркувань логістики, адже ресурс знаходиться у Соколовій Балці, що на Полтавщині. Альтернативне моторне пальне Турбо а92е вироблено в Україні і на даний момент має різницю 2 грн. із звичайним 92 бензином. В цей час звертаємося до жителів Полтавщини: підтримуйте своїх, купуйте українське.

З повагою, директор ПП «Компанія Надежда»

В.В.Батраченко

Позначення:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®