Геннадій Сікалов: «Новий міський голова Полтави повинен розпочати свою роботу із аудиту коштів та землі»

Корисне
18 березня 2014 о 13:006283 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Геннадій Сікалов: «Новий міський голова Полтави повинен розпочати свою роботу із аудиту коштів та землі»
Геннадій Сікалов погодився балотуватися на мера міста на наступних виборах міського голови в Полтаві.

Геннадій Сікалов: «Новий міський голова Полтави повинен розпочати свою роботу із аудиту коштів та землі»

Про це він заявив журналістам на прес-конференції, що відбулася нещодавно.

Нагадаємо, Геннадію Сікалову, голові ОСББ на вулиці Ляхова, 12-а, директору ДП НАК «Надра України» «Полтаванафтогазгеологія», запропонували спробувати свої сили на виборах міського голови представники ОСББ, полтавські спортсмени та співробітники. Геннадій Анатолійович зізнався, що рішення йому далося нелегко.

– Одного разу я помив машину, проте, коли в центрі міста вийшов з авто, поглянув на нього: воно знову було брудне. Тоді зрозумів, якщо ми не можемо проїхати 2-3 кілометри Полтавою, не забруднивши автомобіль, значить місто потребує термінових змін. Можливо, це й стало останньою краплею, яка спонукала мене прийняти цей виклик – балотуватися на посаду міського голови, – розповідає Геннадій Сікалов. – Полтава з її архітектурними шедеврами в центрі, зведеними ще кілька століть тому, нині перетворюється в пустку. Ті будинки, які будують зараз, не мають нічого спільного зі справжньою архітектурою та комфортним житлом. Навіть нове житло в центрі Полтави, яке позиціонується, як vip, не має нічого спільного із комфортом, цегла з будівель осипається.

«Я балотуюся на посаду міського голови, щоб працювати»

Зробити Полтаву кращою повинні всі її жителі, наголосив пан Геннадій.

Плата за комунальні послуги для полтавців постійно підвищується, але якість цих послуг продовжує бажати кращого. Для того, щоб навести порядок в комунальній сфері, на думку Геннадія Сікалова, необхідно провести калькуляцію, щоб порахувати кошти, які йдуть на комунальні послуги. Бо коли влада хоче підвищити ціни на комунальні витрати, аргументувати це необхідно не тим, що видатки перевищують доходи, а детально роз’яснити людям на що і куди йтимуть гроші.

Тож, як справедливо зазначив Геннадій Анатолійович, свою роботу новий міський голова повинен розпочати з аудиту фінансової системи та землі.

– Коли люди обиратимуть нового міського голову, дуже важливо, щоб їхнім аргументом знову не став хабар. Тому що взявши хабара, людина вже не може отримати відповіді на питання від хабарника. У нас такі брудні вулиці, бідні пенсіонери та багато іншим проблем, саме тому що людей купили за гречку та клунки, – аргументує Геннадій Сікалов. – Тож я закликаю людей уважно читати передвиборчу програму майбутніх кандидатів у мери Полтави та оцінювати їх за зробленими справами. Щодо мене, то я не збираюся купувати прихильність людей.

Геннадій Анатолійович також зауважив, що завжди відкритий до спілкування, особливо з пресою, уникати «незручних» запитань не буде. А об’єктивну критику завжди сприймає позитивно і бере на озброєння. Тож наступний крок Геннадія Сікалова – зустріч з полтавцями, щоб знати проблеми не лише міста, а й на місці.

– Я не політик, я балотуюся на посаду міського голови, щоб працювати. Адже не політики, а господарники наповнюють бюджет, розбудовують економіку, прибирають вулиці, Головний мій девіз – комфортне безпечне місто для проживання та бізнесу, аби інвестори хотіли вкладати в нього кошти. На жаль, коли завітали до Полтави турецькі інвестори і проїхали по вулиці Тевелєва, то перекладач повідомила, що вкладати гроші вони будуть тоді, коли дороги стануть кращими, – зазначив кандидат у мери Полтави.

Кадетський корпус – споруда, яку необхідно відремонтувати за гроші міста

Уже не один рік перлина Полтави – Кадетський корпус перебуває в аварійному стані. Про необхідність привести його до ладу говорив і колишній міський голова Андрій Матковський, і нинішній Олександр Мамай. Проте, як кажуть, віз і нині там. На думку Геннадія Сікалова, міська казна має гроші на ремонт споруди.

– Це наша культурна спадщина, це шедевр архітектурної думки. Необхідно відбудувати не лише Кадетський корпус, а й спалену церкву, яка колись була на його території. Ця будівля чудово б підійшла під школу чи університет,– вважає Геннадій Анатолійович.

У Полтаві необхідно зводити пам’ятники національним героям, а не загарбникам. Людям, які пробудили національну свідомість: Небесній сотні, Івану Сірку, Івану Мазепі.

Міський голова повинен звернути особливу увагу й на стан медичного обслуговування населення. Адже нині люди змушені сплачувати гроші за користування томографом та здачу аналізів у державній лабораторії.

Довідка «Кола» Геннадій Сікалов, 46 років, народився у селі Микільське Полтавського району. Закінчив Дніпропетровський університет внутрішніх справ. Одружений, батько 3 дітей. Має 2 автомобіля, живе у квартирі дружини. Безпартійний. Генеральний директор ДП НАК «Надра України» «Полтаванафтогазгеологія», яке влада з 2009 року намагається ліквідувати. Нині директор та працівники борються за відновлення діяльності підприємства. У володінні дружини Геннадія Сікалова сільськогосподарське підприємство ВАТ «Полтавське», яке займається землеробством.

Позначення:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®