Прийом фото на конкурс "Пляжний бум - 2014 " завершено

Конкурси
Юлія Малицька4 вересня 2014 о 14:151493 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Прийом фото на конкурс "Пляжний бум - 2014 " завершено
Починається новий етап фотоконкурсу - смс-голосування.

Прийом фото на конкурс

Шановні відвідувачі, протягом семи тижнів ви надслали свої фото на конкурс "Пляжний бум - 2014" .Сьогодні (4 вересня) збір фото завершився!

Всього зареєструвалися 30 учасників, вони будуть розподілені на три номінації : "Бронзова Діва", "Полтавський Аполлон" та " Пляжний переполох".

Кожна з номінацій має три місця та цінні подарунки від партнерів конкурсу: салону корекції фігури «Етана», «Львівської кав’ярні», магазину жіночої та чоловічої білизни "Стрекоза Secret", студії краси «Орхідея», фітнес-клубу «Space», секс-шопу «Полуничка», магазину спорядження «4 Сезони», етнокультурного комплексу "Весела садиба", магазину піротехніки «Біш-Бах» та фітнес клубу Happy Fitness.

А на претенденток у номінацію "Бронзова Діва", які не посядуть призових місць, чекають подарункові сертифікати на тиждень тренувань у фітнес-клубі ФІТКьорвс.

Найактивніша коментатор фото –Тетяна Леонідівна під ніком Green1804, отримує подарунок від редакції "Коло", а який саме дізнаєтеся по закінченню голосування за учасників.

Завтра, 5 вересня, розпочнеться новий етап конкурсу -

смс-голосування

Воно відбуватиметься за допомогою платних смс (вартість смс – 1 грн.) і триватиме з 5 по 15 вересня до 14.00. Результати голосування будуть відображатися на сайті kolo.poltava.ua в розділі ОПИТУВАННЯ.

Фото всіх учасників можна переглянути тут - Фотоконкурс «Пляжний бум– 2014» Учасники

Оберіть фото, які вам сподобались найбільше і підтримайте учасників смс – голосами!

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter