Справжні україночки у фотоконкурсі "Перший раз у перший клас"

Конкурси
Юлія Малицька6 жовтня 2014 о 18:221577 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Справжні україночки у фотоконкурсі "Перший раз у перший клас"
Нові учасниці фотоконкурсу.

Збір фото на конкурс "Перший раз у перший клас" триває. Ми вже дізналися враження від школи п'яти учасників. Можливо, і вашій дитині є чим поділитися з нами? Ми чекаємо на ваші фото!

Приємна новина для учасників - ще одним партнером нашого конкурсу став магазин дитячих товарів "Умка", він надає подарунковий сертифікат першачку, який займе друге місце у конкурсі.

Знайомтеся з новими учасницями фотоконкурсу.

Вікторія Лебеденко

Першачки

Враження про школу: Прийшовши до класного керівника, попросила зошит для домашніх завдань, що записує вчитель з англійської мови Антоніна Євгеніївна: "Генівна попросила зошит для домашніх завдань" . Класний керівник задумалася, хто ж така Генівна?

Настя Кісіль (6 років)

Першачки

Добрий день! Нашу першокласничку звуть Кісіль Настя (6 років). Дуже довго чекала поки прийде час перший раз йти у справжню школу. Ходить до школи з великим бажанням, оскільки з'явилися нові друзі й перша вчителька Ольга Петрівна кожного дня роповідає багато нового і цікавого. Після двох тижнів відвідування школи, у суботу ввечері, говорить:"Коли вже закінчиться твоя субота, я вже в школу хочу".

Бажаю своїй донечці і всім першокласникам, щоб задоволення від відвідування школи вистачило на всі 11 років навчання.

Ось такі у нас приємні новини та гарні нові учасниці!


Фото всіх учасників моджна переглянути тут - Фотоконкурс "Перший раз у перший клас"»Учасники

Фотоконкурс для першокласників

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter