Нова учасниця фотоконкурсу "Перший раз у перший клас"

Конкурси
Юлія Малицька8 жовтня 2014 о 09:311341 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Нова учасниця фотоконкурсу "Перший раз у перший клас"
Першокласниця-веселушка!

Презентуємо веселу та творчу учасницю фотоконкурсу "Перший раз у перший клас".

Анна-Олександра Дубініна (6 років)

Нова учасниця фотоконкурсу для першокласників

Доброго дня! Надсилаю фото нашої першокласниці. ЇЇ звати Дубініна Анна-Олександра. Їй 6 років. Цього року пішла в перший клас в школу №5. Там вчиться її старша сестричка. Сашенька - наше сонечко. Вона завжди посміхається. І зігріває своєю посмішкою навколишній світ. Сашуля - творча дитина. Вона любить малювати. А влітку написала свій перший вірш:

Україна - це моя країна!

Я її дуже люблю!

Я з дитинства її люблю!

Я і Україна!

Це моя країна!


Справжня україночка!

Через те, що Сашенька - творча дитина, ми хвилювалися, чи сподобається їй в школі, чи матиме бажання вчитися...Але наші хвилювання були марними. Саші в школі дуже сподобалось. Щодня вона з захватом розповідає про те, як пройшов шкільний день, чого нового вона навчилася. Хоча не обходиться і без комічних ситуацій. Наприклад, вчора, написавши кілька рядків цифри 6, Саша раптом розплакалась. На запитання "Що трапилось? " Вона відповіла, що хоче в садок, що дуже за ним скучила... Та вже ввечері, коли збирали портфель, я спитала її, куди вона завтра піде - в школу чи садок, Саша весело відповіла: "Звичайно, в школу!" і голосно розсміялася.

Ось така у нас першокласниця-веселушка!

З повагою, мама Уляна Дубініна.

Всі учасники конкурсу тут - Фотоконкурс "Перший раз у перший клас"»Учасники

А ми чекаємо на нових учасників, які ще не розповіли про свої враження від школи.

Фотоконкурс для першокласників

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter