«Безпліддя – не вирок», – стверджують у медичних центрах «Мать и дитя»

Хвороби та їх лікування
Ольга Матвієнко3 травня 2014 о 10:314372 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 «Безпліддя – не вирок», – стверджують у медичних центрах «Мать и дитя»
24 квітня провідні лікарі мережі медичних центрів «Мать и дитя» презентували у Полтаві соціальну ініціативу «Відкриті двері материнства».

«Безпліддя – не вирок», стверджують у медичних центрах «Мать и дитя»Спеціалісти клініки "Мать и дитя"

Під час презентації розкрили хвилюючу проблему сьогодення в Україні – безпліддя та батьківства, а також шляхи її вирішення.

«Відкриті двері материнства» – можливість для сімей, які хочуть мати дітей, отримати допомогу та шанс у складний час. Тим більше у період, коли у країні доволі складна економічна ситуація.

Кваліфікована консультація та вчасне лікування – крок до щасливого батьківства

За статистикою кожна 5 сімейна пара в Україні не може мати дітей. Роки намагання завагітніти забирають сили, консервативне лікування не дає бажаного результату. Часто сім’ї розпадаються через відсутність особливого зв’язку – немовляти. Це призводить до втрати часу, жінка наближається до віку, в якому виносити і народити дитину стає складніше. Сучасні репродуктивні технології у такому випадку стають справжнім порятунком.

Розуміючи складну економічну ситуацію в країні, яка може поглибити демографічну кризу, у медичному центрі «Мать и дитя» вирішили продовжити впровадження соціальних ініціатив. «Відкриті двері материнства» – логічне продовження минулорічних проектів «Право на батьківство: вихід є!» та «Дитина в кожну родину». Відгук після впровадження у життя цих ініціатив показує, що проблема стоїть досить гостро і потреба українців у новітніх репродуктивних технологіях є, стверджує Наталія Данкович, акушер-гінеколог, репродуктолог, доктор медичних наук вищої категорії, генеральний директор мережі медичних центрів «Мать і дитя».

– Дуже часто пари мають матеріальні складнощі і, звичайно, таке нестримне бажання мати дітей підтримує держава. Але щороку із 15 тисяч екстракорпоральних циклів запліднення (ЕКЗ), які проводяться в Україні, держава виділяє кошти лише на 600 циклів, – зазначила Наталія Олександрівна. – Але після презентації двох перших соціальних ініціатив мережі центрів «Мать и дитя», до нас звернулися лише із Полтавської області більше 514 пар.

Головна складова ініціативи «Відкриті двері материнства» – можливість для сімейної пари пройти безкоштовну консультацію у провідних лікарів. У тому числі – отримати консультацію через Інтернет або за телефоном.

Лише тільки у 2013 році до медичного центру «Мать и дитя» в телефонному режимі за консультацією звернулися більше 12 тисяч пар, а можливістю отримати соціальну консультацію у репродуктолога скористалися близько 5 тисяч сімейних пар та окремих осіб.

– Ця ситуація вражає тим, що така кількість людей має проблеми. А також тим, що вони не знають, куди звертатися. Багато людей лікуються роками, втрачається час, коли жінка, отримавши правильний курс лікування, може легко завагітніти навіть без циклу ЕКЗ, – зазначила Наталія Данкович. – Важливо знати, що безпліддя – це коли сімейна пара не може завагітніти без контрацепції протягом року. І чим раніше пара звертається до спеціалізованого медичного центру, тим ефективнішим буде лікування.

«Безпліддя – не вирок», стверджують у медичних центрах «Мать и дитя»

Технології медцентрів «Мать и дитя» дають змогу народити дитину після 40 років і дарують такий шанс хворим на рак

До кожного, хто звертається до медичних центрів «Мать и дитя», підбирають індивідувальний підхід. Сучасні репродуктивні технології, передова в Україні лабораторія дають можливість на 99% точно встановити причини безпліддя сім’ї та зберегти репродуктивну функцію протягом багатьох років.

Звичайно, з роками у жінки все менше можливостей народити. За допомогою кріотехнологій, які почали використовувати у світі із 2012 року та ефективно впроваджуються у мережі медичних центрів «Мать и дитя», дозволяють жінкам народити і після 40 років.

– Дітородний вік жінки – обмежений. Але сучасні жінки усе частіше відкладають народження дитини на потім. Проте у 45 років жінці уже набагато важче народити, зменшується кількість яйцеклітин. Кріо-консервування яйцеклітин та сперматозоїдів дозволяє відкласти момент вагітності та збільшити шанси пізніше народити здорову дитину, – розповів Володимир Котлік, головний лікар медичних центрів «Мать и дитя».

За допомогою цієї технології лікарі медичних центрів «Мать и дитя» дарують шанс народити дитину після важкого лікування онкозахворювань. Яйцеклітини та сперматозоїди, які заморожують до початку лікування раку, можуть зберігатися у клініці від 10 до 30 років.

«Безпліддя – не вирок», стверджують у медичних центрах «Мать и дитя»Володимир Котлік

Лише частина пацієнтів медичних центрів «Мать и дитя» потребує ЕКЗ

Під час консультації лікарі медичних центрів «Мать и дитя» допомагають клієнтам обрати подальший шлях лікування.

– Є багато факторів, які можуть викликати безпліддя – інфекції, алкоголь, нікотин, зайва вага. Якщо клієнт у клініці «Мать и дитя» розпочинає підготовку до циклу ЕКЗ, він проходить перш за все етап оздоровлення організму. Часто бувають випадки, коли за ці 1,5-2 місяці підготовки пацієнт настільки оздоровлюється, що до ЕКЗ не доходить і жінка вагітніє сама, – наголосила Наталія Данкович.

У мережі медичних центрів «Мать и дитя», за словами самих лікарів, працюють не боги. Проте за рахунок того, що це незалежна не державна структура, центру постійно удосконалюються – лікарі проходять стажування у провідних репродуктивних клініках світу, постійно оновлюється апаратура та впроваджуються нові технології – у них практично кожному пацієнту дарують шанс на найбільше щастя в житті – народження дитини.

І перший крок до цього – не відкладати вирішення існуючої проблеми, а звернутися за допомогою.

Отримати безкоштовну консультацію у медичному центрі «Мать и дитя» можна попередньо записавшись за телефоном (044) 251-3-251 або заповнивши форму на сайті www.mdclinics.com.ua

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter