Як вберегтися в екстремальній ситуації – поради полтавської влади

Влада
Надія Труш11 лютого 2015 о 18:511646 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Як вберегтися в екстремальній ситуації – поради полтавської влади
У Полтаві в міськраді сьогодні, 11 лютого, в рамках режиму підвищеної готовності на території областей, провели нараду, на якій обговорювали питання безпеки.

Як вберегтися в екстремальній ситуації – поради від полтавської владиПолтавська міськрада інформує, що робити в екстремальній ситуації. фото crespo.com.ua

А саме: як правильно поводитися у разі захоплення заручником, порядок дій працівника, який знаходиться в будівлі, при отриманні оповіщення про евакуацію, порядок дій громадянина при виявленні в приміщенні (кабінеті) безхазяйного підозрілого предмету, порядок дій особи при виявленні намагання залишити сторонньою особою в приміщенні підозрілий предмет, першочергові дії у разі виявлення вибухових пристроїв або схожих на них предметів, дії у разі обстрілу.

До теми – Полтавщина створює НЗ через неоголошену війну.

Як зібрати екстрений рюкзак на випадок надзвичайної ситуації.

Під час обстрілів

Необхідно одразу впасти на землю. Якщо обстріл застав у громадському транспорті – слід негайно його зупинити, відбігти від дороги у напрямку «від будинків і споруд», лягти на землю. Озирнутися, пошукати надійного сховища неподалік. Перебігати до нього слід короткими та швидкими кроками.

Якщо ж перші вибухи застали під час руху у власній автівці – не слід розраховувати, що можна швидко від’їхати від місця обстрілу, адже не можна передбачити бік, в який перенесеться вогонь. Окрім того, бензобак автомобіля збільшує ризик загорання. Слід негайно зупинити машину і якнайшвидше шукати укриття.

Сховатися можна у підземному переході, підвальних приміщеннях своїх будинків, в будь-якій канаві, траншеї чи ямі. Сховавшись слід лягти, обхопити голову руками. По закінченню обстрілу, покидаючи місце укриття, слід уважно дивитись під ноги. У жодному разу не піднімати нічого з землі, адже бойові елементи часто не розриваються при падінні, але можуть вибухнути пізніше від найменшого руху чи дотику.

До теми – що робити у випадку артобстрілу або бомбардування.

Також читайте:

Полтавцям радять самим подбати про сховок на випадок надзвичайної ситуації

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter