Влада Полтавщини не займатиметься приміськими маршрутами двох районів

Влада
Юлія Обелець18 квітня 2016 о 14:15882 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Влада Полтавщини не займатиметься приміськими маршрутами двох районів
У травні два райони області готові вже самостійно опікуватись приміським транспортом – оголошенням та проведенням конкурсу перевізників.

Влада Полтавщини не займатиметься приміськими маршрутами двох районівВлада Полтавщини не займатиметься приміськими маршрутами двох районів

Лохвицький та Гадяцький райони незабаром проводитимуть конкурс перевізників приміських маршрутів та контролюватимуть якість надання ними послуг. Нині ж таку роботу в проводить обласна влада.

18 квітня на апаратній нараді голова Полтавської ОДА Валерій Головко поцікавився у Олександра Бєлікова, керівника Департаменту інфраструктури та туризму.

– Думаю,у травні ми отримаємо вже два райони, які займатимуться оголошенням конкурсу на перевезення приміськими маршрутами. Попереду йдуть Лохвицький та Гадяцький райони. Але лише приміськими маршрутами можуть займатися на місцях. Міжміські маршрути (відстань більше 50 кілометрів), згідно чинного законодавства, залишаються на облдержадміністрації.

На думку Валерій Головка, слід ініціювати на рівні держави передачу функцій з оголошення та проведення конкурсу щодо всіх маршрутів на місця.

- Проведенням такого конкурсу та контролем повинна займатись місцева влада, а не обласна, – сказав він. – Давай ініціювати, аби абсолютно всі маршрути переходили на контроль місцевого самоврядування.

Читайте також – Пільгові перевезення на Полтавщині: два виходи із ситуації

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter