Влада допомагатиме активним громадам будувати житло

Влада
Ольга Правденко19 січня 2015 о 08:20980 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Влада допомагатиме активним громадам будувати житло
Влада допоможе активним громадам у розробці держпрограм, які сприятимуть будівництву та купівлі житла.

Влада допомагатиме активним громадам будувати житлоФото з сайту volynnews.com

У Мінрегіоні вважають, що це стане поштовхом, який дозволить громадам самотужки заробляти кошти на розвиток своїх територій.

Мінрегіон сприятиме активним громадам у секторі будівництва та купівлі житла. Зокрема, у відомстві планують допомагати у розробці доступних лізингових або кредитних держпрограм, – цитує прес-службу Міністрерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства "Україна комунальна".

Так, очільник Мінрегіону Геннадій Зубко наголосив, що громадам необхідно дати інструменти, які дозволять їм самотужки заробляти кошти на розвиток своїх територій.

– Ми мусимо дати поштовх процесу. Ми будуватимемо житло в Україні. Але кардинально переглянувши концепцію і підходи стосовно доступного житла. Наприкінці лютого ми презентуємо свою концепцію, - підкреслив урядовець.

Тож, влада опиратиметься на сильні та активні громади.

– Де є активний мер, рада, є вміння та бажання залучати інвестиції, де створюють нові робочі місця, там першочергове завдання держави допомогти процесу, дати поштовх, розробити доступні лізингові або кредитні державні програми, які дозволять людям і будувати, і купувати житло, - резюмував міністр.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter