В Управлінні ЖКГ не знають, скільки коштує осіннє «озеленення» Полтави

Влада
Юлія Обелець11 листопада 2015 о 16:45981 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 В Управлінні ЖКГ не знають, скільки коштує осіннє «озеленення» Полтави
В Управлінням житлово-комунального господарства відповіли на інформаційний запит редакції «Коло».

В Управлінні ЖКГ не знають, скільки коштує осіннє «озеленення» ПолтавиВ Управлінні ЖКГ не знають, скільки коштує осіннє «озеленення» Полтави. Фото kazatin.com

Журналіст «Кола» поцікавилась у міської влади, скільки коштують саджанці, які повинні висадити в Полтаві до кінця осені. Нагадаємо, цієї осені на вулицях, бульварах та парках духовної столиці мають висадити 178 дерев та 100 кущів. Про це йдеться у проекті рішенні Полтавського міськвиконкому.

Як і обіцяли, публікуємо відповідь на наш запит:

«Управлінням житлово-комунального господарства за дорученням виконавчого комітету Полтавської міської ради, в межах наданих повноважень, розглянуто Ваш запит на інформацію щодо вартості зелених насаджень, які плануються до висадки восени 2015 року в м. Полтава, про що повідомляємо наступне.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради № 218 «Про посадку дерев і кущів восени 2015 року» від 05.11.2015р. визначену відповідну кількість і місце висадки зелених насаджень.

У зв’язку з неповним виконанням зазначеного Рішення в управлінні житлово-комунального господарства на момент отримання запиту, відсутня інформація щодо вартості зелених насаджень».

В Управлінні ЖКГ не знають, скільки коштує осіннє «озеленення» Полтави

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter