Уряд підтримає будівництво сучасного ветсанзаводу в Хоролі

Влада
Ольга Матвієнко24 липня 2015 о 08:391075 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Уряд підтримає будівництво сучасного ветсанзаводу в Хоролі
Будівництво здійснюватимуть за кошти литовських інвесторів.

Уряд підтримає будівництво сучасного ветсанзаводу в ХороліВалерій Головко отримав підтримку Уряду на будівництво ветсанзаводу. Фото прес-служби Полтавської ОДА

Кабінет міністрів України, і Міністерство економіки зокрема, підтримають будівництво нового високотехнологічного підприємства з переробки відходів тваринного походження у Хоролі. Про це повідомили в прес-службі ОДА із посиланням на Валерія Головка.

Голова Полтавської облдержадміністрації поїхав до Києва, щоб обговорити з керівництвом Мінекономіки реалізацію інвестиційного проекту на базі Хорольської філії ДП «Укрветсанзавод». Валерій Головко мав зустріч із першим заступником міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлією Ковалів, заступником міністра Русланом Коржем та представниками департаменту залучення інвестицій.

– Уряд всіляко підтримує реалізацію цього інвестиційного проекту на теренах Полтавської області, – прокоментував Валерій Головко. – Під час розмови були запропоновані різні моделі, адже йдеться про державне підприємство, яке нині не працює. Більш детально технічні умови ми обговоримо вже на тристоронній зустрічі у форматі «уряд – обласна влада – інвестори». Така зустріч відбудеться наприкінці серпня у Полтаві.

Нагадаємо, що йдеться про будівництво сучасного високотехнологічного підприємства на місці старого ветсанзаводу. Інвестором проекту готова виступити литовська група компаній ARVI. Вартість будівництва — понад 15 мільйонів євро. Нове підприємство буде не лише екологічно безпечним, а й дозволить створити щонайменше 60 нових робочих місць для хорольців. Валерій Головко їздив знайомитися із роботою такого підприємства у Білорусі.