У Полтаві закупляли спецтехніку і встановлювали зупинки за завищеною ціною

Влада
Ольга Правденко11 лютого 2016 о 15:051122 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві закупляли спецтехніку і встановлювали зупинки за завищеною ціною
Два комунальних підприємства Полтави закупили матеріали для спецтехніки і зупинок занадто дорого.

У Полтаві закупляли спецтехніку і встановлювали зупинки за завищеною ціноюВолодимир Оніщенко на прес-конференції

Про результати роботи Полтавського обласного територіального відділення антимонопольного комітету України (АМКУ) у 2015 році розповідав сьогодні, 11 лютого, його голова Володимир Оніщенко. Зокрема він повідомив про матеріали, зібрані по двох комунальних підприємствах Полтави, які значно завищили ціни.

– Одна кримінальна справа порушена по КАТП-2016 щодо вивозу сміття в місті Полтава. Проведені експертизи і встановлені надзвичайно великі збитки по закупівлі спецтехніки цим комунальним підприємством, – сказав Оніщенко. – 23 лютого ми приймаємо рішення, попередні висновки вже направлені в МШЕД, по будівництву і встановленню зупинок громадського транспорту в Полтаві. У нас виведено два показника збитків на сьогодні. Один – це в порівнянні з ціною виробництва таких зупинок у місті Харкові, другий – з придбання матеріалів для виготовлення зупинок. Якщо порівнювати ціни на матеріали у роздрібній мережі, то вони завищені приблизно на 60%. Однозначно тут нанесені серйозні фінансові збитки. Крім цього той суб’єкт господарювання, який виготовляв ці зупинки, не мав фізичної можливості виготовляти їх.

Читайте також: АМКУ вважає, що є всі підстави для зниження вартості проїзду в Полтаві

У межах розгляду справи АМКУ досліджував питання звідки взялася ціна – сума предмету закупівлі. МШЕД повідомив, що не проводив моніторинг по ціновій ситуації, хоча МШЕДу виділялися кошти з міської ради, тому логічно виникає питання, хто ж тоді проводив моніторинг? Відповідь на ці питання будуть давати слідчі органи, зазначив Оніщенко.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter