Чому у Полтаві проігнорували 205-річчя Гоголя: пояснення чиновників

Влада
Надія Труш1 квітня 2014 о 17:0014411 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Чому у Полтаві проігнорували 205-річчя Гоголя: пояснення чиновників
Урочистості з нагоди 205 річниці від дня народження Миколи Гоголя не відбулися через пожежу в театрі Гоголя, так пояснюють у ОДА.

Нагадаємо, сьогодні, 1 квітня, в день народження нашого земляка, видатного письменника,місцева влада не вшанувала традиційним покладанням квітів до пам’ятника.

Ми запитали про причину представника прес-служби Полтавської облдержадміністрації. Як виявилося, вшанування класика літератури все ж відбулося і планують ще деякі заходи, але без гучних урочистостей і квітів.

– Сьогодні о 9.30 у Полтаві розпочалася дводенна Всеукраїнська конференція "Зарубіжні письменники і Україна", в рамках цього заходу й відбудеться вшанування письменника, – розповіла Юлія Билина, прес-секретар очільника області Віктора Бугайчука. – Так як захід триватиме два дні, планується відвідати так звані гоголівські місця, Великі Сорочинці, Миргород, Гоголеве, Миргород. Урочистості, які все ж планували провести, довелося скасувати через пожежу в театрі Гоголя. Щодо покладання квітів, що щороку це влаштовувала міська влада. Чому цього не зробили цьогоріч, невідомо.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter