У Полтаві відзначили 20-ту річницю Конституції (ФОТО, ВІДЕО)

Влада
Андрій Іванов28 червня 2016 о 11:371161 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві відзначили 20-ту річницю Конституції (ФОТО, ВІДЕО)
Обласна та міська влада поклали квіти окремо під різні пам’ятники.

У Полтаві відзначили 20 ту річницю КонституціїФото Андрія Іванова

Сьогодні, 28 червня, у Полтаві відбувалися урочистості з нагода 20-річчя Конституції України. Спочатку представники обласної влади поклали квіти до пам’ятника гетьману Івану Мазепі. А своє окреме покладання організували представники міської влади. Спочатку Олександр Мамай, міський голова Полтави, зі своїми заступниками поклав квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку, а потім – до пам’ятного знаку Загиблим українським козакам.

– Всі правові явища, які відбуваються в державі відбуваються на засадах Конституції, – розповів Віталій Нікіпелов, заступник міського голови. – Вона гарантує права громадян та основні принципи роботи держави. А з ідеологічної точки зору – це один із символів держави.

– Конституція, прапор, гімн України – символи держави, – розповів Олександр Мамай – Паплюжити символи сьогодні ніхто не має права. Хочу побажати політикам, як мінімум, не ґвалтувати нашу Конституцію. Якщо в армії хтось не знає, що робити, треба читати устав. Так само і політики, якщо не знають, що робити, нехай дивляться у Конституцію.

Читайте також: Козаки та вистріли з гармат – відзначили річницю Полтавської битви

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter