У 151 окрузі дільниці відкрилися вчасно, але є проблеми

Влада
Ольга Матвієнко17 липня 2016 о 09:02731 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У 151 окрузі дільниці відкрилися вчасно, але є проблеми
Громадянська мережа ОПОРА повідомляє про замалу кількість скриньок на дільницях.

У 151 окрузі дільниці відкрилися вчасно, але є проблемиФото – 4vlada.com

Станом на 8.00 в виборчому окрузі 151 всі виборчі дільниці відкрились вчасно та без порушень законодавства. Проте, на деяких дільницях спостерігається недостатня матеріально-технічна забезпеченість. Про це повідомили у Громадянській мережі ОПОРА.

Відтак, деякі дільниці не мають автомобілів для виїзних голосувань та недостатня кількість скриньок. Щодо автомобілів, то за словами голови ОВК Інни Демчук, члени дільничних виборчих комісій могли просто відмовитись від автомобілів:

– Це питання ніде не регламентоване, тому члени комісії можуть просто пішки дійти до виборців, що голосують вдома. У такий спосіб вони можуть зекономити кошти, бо бюджет на ці вибори дуже низький, – каже Демчук.

Також є певні проблеми й зі скриньками для бюлетенів. За словами Демчук, така проблема дійсно існує на деяких дільницях. Проте дану проблему члени ДВК мали вирішити ще вчора під час засідання.

Згідно з частиною 6 статті 83 Закону «Про вибори народних депутатів», кожна виборча дільниця забезпечується необхідною кількістю виборчих скриньок. Мала виборча дільниця повинна мати не менше двох стаціонарних виборчих скриньок, середня – не менше чотирьох стаціонарних виборчих скриньок, велика – не менше шести стаціонарних виборчих скриньок. Кожна виборча дільниця повинна мати не менше двох переносних виборчих скриньок.

Виборчий округ 151 налічує 216 виборчих дільниць.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter