Центр зайнятості Полтавщини «пожалівся» на відсутність співпраці з нафтогазовою сферою

Влада
Юлія Обелець18 квітня 2016 о 18:391238 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Центр зайнятості Полтавщини «пожалівся» на відсутність співпраці з нафтогазовою сферою
Обласна влада вкотре шукала вихід із ситуації щодо безробіття на Полтавщині.

Центр зайнятості Полтавщини «пожалівся» на відсутність співпраці з нафтогазовою сфероюКатерина Клавдієва, очільниця Полтавського обласного центру зайнятості

Вислухавши доповідь директора Полтавського обласного центру зайнятості, очільник ОДА назвав ситуацію з безробіття «архіскладною». Нагадаємо, Полтавщина посіла сфері зайнятості одну з останніх сходинок всеукраїнського рейтингу.

– Ситуація у нас архіскладна. Ми повинні змінити підхід. Ми ж центр зайнятості, а не центр безробіття, – прокоментував Валерій Головко. – У нас є перспектива створення нових робочих місць, але давайте розробимо фундаментальну концепцію по усуненню безробіття. У нас у області непогані зрушення в промисловості та аграрному секторі. Я хотів, аби вони стали майданчиком для розробки концепції. Якщо ми реєструємо у Полтавській області підприємство, то однією з вимог має бути працевлаштування людей з нашої області.

Таке завдання очільник області поставив своїм заступникам.

Центр зайнятості Полтавщини «пожалівся» на відсутність співпраці з нафтогазовою сфероюВалерій Головко, голова Полтавської ОДА

– Слід зібрати великий круглий стіл з виробничими підприємствами та аграріями. Потрібно зрушити з мертвої точки, перейти до конкретної концепції. Полтавська область нині має дуже потужний ресурс. У нас велика перспектива розвитку і нафтогазового комплексу, де працює багато людей. Я хотів би щоб саме людський ресурс з Полтавської області брав тут максимальну участь.

Проте, за словами Катерини Клавдієвої, саме з нафтогазовою сферою центр зайнятості досі не знайшов спільної мови.

– Це якраз той напрямок, який з нами не співпрацює. Дуже складно. У нас не виходить налагодити відносини з нафтогазовим комплексом. Можливо, Ви допоможете, – звернулась до голови області Катерина Данилівна.

Підштовхнути до співпраці нафтогазову сферу та центр зайнятості взявся перший заступник очільника Полтавської ОДА

– До кінця місяця створять дорадчий орган нафтогазової галузі як при облраді, так і ОДА. Вони братимуть участь у наших нарадах, круглих столах. Ви можете до нашої наступної зустрічі підготувати відповідне звернення і заявити про ті проблеми, які озвучили щойно, – відповів директору обласного центру зайнятості Андрій Пісоцький.

До теми – Нафтогазове безробіття на Полтавщині