Прем’єр-міністр закликав голів міст, РДА та ОДА підготувати школи до зими

Влада
Юлія Обелець4 жовтня 2015 о 16:18825 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Прем’єр-міністр закликав голів міст, РДА та ОДА підготувати школи до зими
Арсеній Яценюк підкреслив, що міським головам, керівникам ОДА й РДА необхідно забезпечити підготовку шкіл до зими за рахунок доходів, отриманих завдяки децентралізації.

Прем’єр-міністр закликав голів міст, РДА та ОДА підготувати школи до зимиПрем’єр-міністр закликав голів міст, РДА та ОДА підготувати школи до зими. Фото ukr.segodnya.ua

– Місцеві бюджети отримали додатково 40% доходів завдяки децентралізації. Частину цих коштів необхідно направити на ремонт шкіл і підготовку їх до зими, – цитують Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка на Урядовому порталі.

Він звернувся до представників місцевої влади:

– У місцевих бюджетах накопичені у кого десятки мільйонів, а в кого і сотні мільйонів коштів. Візьміть ті гроші, які ви отримали як додаткові доходи від децентралізації у вигляді 40% надходжень, - і потратьте на наших дітей, – сказав Яценюк.

Також зауважив, що міським головам, керівникам ОДА й РДА необхідно почати з малого.

– Там, де треба поміняти вікна й у вас є ресурс, - зробіть це. Де можна відремонтувати декілька класів, не за гроші батьків, а за гроші місцевого бюджету,- зробіть це. Тому що ви вкладаєте в найдорожче і найцінніше – в знання, науку для наших дітей, – наголосив Прем’єр-міністр.

Нагадаємо, днями влада прозвітувала, що Полтавська область підготувалася до нового опалювального сезону

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter