Майже триста тисяч гривень матеріальної допомоги збирається дати влада полтавцям

Влада
Надія Труш5 травня 2016 о 15:43852 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Майже триста тисяч гривень матеріальної допомоги збирається дати влада полтавцям
Двісті сімдесят сім тисяч сто гривень передбачено в міському бюджеті на матеріальну допомогу полтавцям.

Майже триста тисяч гривень матетіальної допомоги збирається дати влада полтавцямМайже триста тисяч гривень матетіальної допомоги збирається дати влада полтавцям. Фото molbuk.ua

Список отримувачів чималий, усього кошти від мерії отримають 251 житель міста. Відповідний проект рішення Полтавського міськвиконкому опублікували на сайті міськради. Кожному видадуть різні суми – від 500 до 5 тисяч гривень, в рамках реалізації міської соціальної програми «Турбота».

Ознайомитися із повним списком тих, хто отримає допомогу, якщо рішення буде прийнято, можна за цим посилання. Кошти отримають члени сімей загиблих ветеранів війни, які брали участь в АТО, учасники бойових дій та інваліди війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції (таких у списку 67 осіб), та ті, хто звернувся за допомогою (таких 181 звернень).

Ті, хто попрохав у влади матеріальної допомоги, зможе розраховувати на суму від 500 до 3 тисяч гривень. І лише одна людина із такого списку отримає 5 тисяч гривень.

Полтавці-учасники бойових дій та інваліди війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО, зможуть розраховувати не більше, аніж на тисячу гривень.

Однак, у документі можна знайти досить цікаві прізвища. Зокрема, у списку із виплатами матеріальної допомоги розміром тисяча гривень учасникам бойових дій та інвалідам війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали участь в АТО, значиться Бородай Едуард Миколайович. так само звуть заступника військового комісара Полтавської області.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter