Полтавцям більше не потрібно окремо реєструвати місце проживання новонароджених

Влада
Юлія Обелець17 березня 2014 о 07:001705 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавцям більше не потрібно окремо реєструвати місце проживання новонароджених
Відтепер батькам не потрібно окремо реєструвати місце проживання новонароджених дітей.

Полтавцям більше не потрібно окремо реєструвати місце проживання новонародженихРеєстрація новонароджених. www.skadovsk.com

Дані щодо місця проживання дитини для реєстрації міграційній службі надає орган соціального захисту, у якому оформлюється відповідна соціальна допомога.

Спрощення процедури реєстрації місця проживання дитини передбачено наказом МВС України від 21.01.2014 №43, який набрав чинності днями. Відповідно до наказу, органи соціального захисту надають підрозділам міграційної служби дані про місце проживання, які зазначив законний представник новонароджених у заяві про призначення допомоги при народженні дитини.

Слід зазначити, що раніше реєстрація місця проживання малюка була обов’язковою умовою при зверненні до органів соцзахисту, отже нововведення зекономить батькам час на відвідування підрозділу міграційної служби для здійснення такої реєстрації та отримання довідки.

У випадку, якщо батьки дитини проживають за різними адресами, при зверненні до органів соцзахисту необхідно окремо зазначити, що місце проживання дитини погоджено кожним із батьків.

Якщо під час опрацювання даних міграційною службою буде встановлено, що місце проживання одного з батьків малечі або її законного представника не зареєстровано або в реєстрації місця проживання дитини відмовлено, про це негайно буде повідомлено орган соціального захисту населення.

За інформацією Управління ДМС України в Полтавській області

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter