Полтавська область бере шефство над сімома військовими частинами

Влада
Ольга Матвієнко17 лютого 2016 о 14:42816 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавська область бере шефство над сімома військовими частинами
Область допомагатиме військовим із продовольством, паливом та іншим.

Полтавська область бере шефство над сімома військовими частинамиОбласна влада візьме шефство над 7 військовими частинами на Полтавщині. Фото – pmg.ua

11 лютого Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України». Ним за кожною областю закріплені підшефна військові частини, що знаходяться на теренах регіону. Йдеться про допомогу у забезпеченні військових частин продовольством, паливно-мастильними матеріалами, матеріально-технічними засобами, у розв’язанні соціально-побутових проблем, задоволенні культурних і духовних потреб військовослужбовців, військово-патріотичного виховання молоді та її підготовки до виконання військового обов’язку.

Читайте також: Полтавців-учасників АТО чекають на контрактній службі в армії

У Полтавщини таких підшефних військових частин сім. Аби шефська допомога була дієва і щоб врахувати всі побажання військових голова ОДА Валерій Головко вчора під час наради з очільниками райдержадміністрацій та міст запропонував запросити командирів підшефних частин на засідання профільної комісії обласної ради. Воно, до речі, відбудеться у п’ятницю, повідомили у прес-службі глави облдержадміністрації.

– Голова обласної ради Олександр Біленький таку ініціативу підтримує. Голова комісії Геннадій Коваленко – у минулому кадровий військовий, так що на забезпеченні та потребах армії розуміється, – додав Валерій Головко. – Слід вислухати всі пропозиції військових, їхні проблеми, і закласти їх в основу обласної програми. Упевнений, що депутати обласної ради захисників держави обов’язково підтримають. Буде дуже добре, якщо такі програми приймуть і на рівні районів та міст. Влада повинна підтримати армію. І це правильно, бо не можна постійно виїжджати на спині волонтерів. Це наша відповідальність і зобов’язання. Адже хлопці захищають наш мир і спокій, а ми повинні підставити їм плече допомоги.

Слушну пропозицію щодо популяризації військової служби, армії і, власне, військово-патріотичного виховання молоді вніс голова обласної ради Олександр Біленький.

– Важливо, щоб крім шефської допомоги державних і владних установ, ми підключали і молодь, – зауважив Олександр Біленький. – Навіть елементарні речі – випуск футболок з назвами частин і їхніми логотипами – це теж додаткова мотивація і візуалізація для того, щоб молодь знала, що їхні земляки проходять службу саме в цих частинах. Такі футболки чи іншу сувенірну продукцію можна буде продавати, обмінювати, дарувати. Така от наочна популяризація армії і військової служби.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter