У Полтаві перекривали рух автобусам: причини та вимоги активістів (відео)

Влада
18 серпня 2014 о 08:591510 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві перекривали рух автобусам:  причини та вимоги активістів (відео)
Громадські активісти почали новий тиждень у Полтаві з блокування виїзду громадського транспорту.

У Полтаві перекривали рух автобусам: причини та вимоги активістів (відео)

18 серпня рано вранці автобусам перевізника «ЄвроБус» влаштували годинну блокаду. Спочатку перекрили виїзд громадському транспорту вантажівкою, потім – легковиками. Таку акцію протесту організували як попередження через невиконання вимог громадськості. Мова йшла про припинення хамства водіями та кондукторами, висадки пільговиків та необхідність оголошення зупинок у громадському транспорті. А також вимоги проведення зустрічі влади, перевізників та громадськості з питань громадського транспорту.

- Ця акція – попередження, що наступного разу, якщо не виконають наші умови, ми прийдемо сюди на довше – тиждень, два, - зауважив Сергій Чередніченко, очільник ГО «Відродження Полтави».

Спочатку до учасників акції протесту вийшла представниця «ЄвроБус». Розмова вийшла емоційною. І врешті решт, учасників акції запросили на перемовини керівництво фірми-перевізника, щоправда без преси.

Повернувшись зі столу перегорів, активісти частково переповіли суть розмови. Основна думку, яку намагалось донести керівництво підприємства «ЄвроБус», це те, що вони працюють у збиток.

Костянтин Корягін

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter