Очільник Полтавщини став на захист Яценюка

Влада
Надія Труш30 грудня 2015 о 14:10795 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Очільник Полтавщини став на захист Яценюка
Валерій Головко прокоментував звернення депутатів щодо відставки чинного Уряду і Прем’єр-Міністра Арсенія Яценюка.

Очільник Полтавщини став на захист Яценюка. Фото Юлії Обелець

Нагадаємо, на бюджетній сесії обласної ради розглядали два звернення до Верховної Ради щодо відставки Уряду на чолі із Арсенієм Яценюком.

На прес-конференції, присвяченій звіту річній роботі на посаді голови Полтавської ОДА, Валерій Головко розповів про своє ставлення до звернень полтавських депутатів. Головко, по суті, став на захист Яценюка.

– Говорити про 100% відповідальність однієї людини безвідповідально. Це загальна відповідальність Верховної Ради, Президента, Кабінету Міністрів, – сказав Головко.

Також зазначив, не вважає правильним те, що оцінку щодороботи Уряду беруть на себе ради обласного та міського рівнів.

– Є орган, перед яким звітується Прем’єр-міністр, профільні міністри. Я хотів би, щоб кожен займався тим, чим має займатися в межах своїх повноважень, і відповідав за свої конкретні дії. Так, сьогодні не так швидко здійснюються реформи в Україні, але є ряд об’єктивних причин, чому ми не можемо рухатись вперед швидко, – сказав керівник Полтавської області.

До теми: Головко розповів про підтримку Матковського на виборах і співпрацю з мером Полтави

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter