Полтаву від пилу та листя очищатиме нова комунальна машина (фото та відео)

Влада
Олег Журавльов7 жовтня 2014 о 11:312275 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтаву від пилу та листя очищатиме нова комунальна машина (фото та відео)
За близько 2 мільйони гривень придбали для очищення Полтави нову машину. Сьогодні, 7 жовтня, продемонстрували як працює обновка.

Фото Олега Журавльова

За історію підприємства таку техніку придбали вперше.

– Це всесезонна вакуумна підмітальна машина на базі авто КрАЗ, – розповів Олег Вовк, начальник КП «ШЕД». – Вартість – 1900000 гривень. Призначена для очищення вулиць в різні пору року. Може підмітати, збирати сміття, вологий пил. Задіяні дві щитки, що подають сміття до вакуумного пилозборника. Бункер виготовлений з нержавіючої сталі, об’єм – 6 кубічних метрів. Вакуумний пилозборник може смоктати сміття вагою до 3 кілограмів, тобто цегла та щебінь також всмоктує. З щітки подається вода, щоб не підіймався пил. Ця машина їздитиме по всьому місту.

Очільник Полтави твердить, що така техніка була його мрією

Нова комунальна машина

– Сьогодні в мене як у міського голови здійснилась мрія. Ми дуже давно хотіли закупити такий автомобіль, та завдяки Держказначейству не могли цього зробити. Сьогодні машину нам таки вдалось придбати, зауважив Олександр Мамай.

Щоправда, на відміну від керівника МШЕДу, мер назвав журналістам дещо іншу вартість покупки:

– Автомобіль коштує понад 2 мільйони гривень. Придбали машину на підприємстві – автозаводі КрАЗ, який виготовляє цю марку авто. Найприємніше те, що авто обслуговуватиме все місто. Ви звертали увагу, коли проводимо місячник чистоти, то на вулиці виходить понад сотня людей, які прибирають сміття під бордюрами. А завдяки цьому авто водій і його помічник вправлятиметься з роботою ,яку виконає понад 100 людей. Це економія не лише коштів, а і часу. Якщо цього авто не вистачатиме, ми придбаємо ще один, але менший. Кошти в міському бюджеті є, все залежатиме від Держказначейства.

Нагадаємо, нещодавно для очищення Полтави від снігу також закупили нову техніку

Побачити в місті, як працює нова техніка, зі слів комунальників, можна буде вже завтра, 8 жовтня. Сьогодні її ще випробовують, привчаються з нею працювати, бо не все відразу виходить. У цьому журналісти пересвідчились під час демонстрації роботи з пилозборником, яким водій намагався прибрати купу сміття. Проте практика виправить всі мінуси і вже скоро полтавці самі зможуть оцінити, як працює техніка, вартістю у 2 мільйона гривень.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter