На збереження електроенергії у школах та лікарнях на Полтавщині витратять 284 мільйони

Влада
Ольга Матвієнко20 березня 2014 о 12:403556 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На збереження електроенергії у школах та лікарнях на Полтавщині витратять 284 мільйони
Гроші на втілення енергозберігаючих технологій отримали в рамках Кіотського протоколу.

На збереження електроенергії у школах та лікарнях на Полтавщині витратять 284 мільйониНа Полтавщині впроваджують енергозберігаючі технології (фото – www.siogodennya.org.ua)

У 2014 році в Полтавській області передбачене впровадження 217 енергозберігаючих заходів на суму 284 мільйонів гривень та отримання економії паливно-енергетичних ресурсів в обсязі 6,6 тисяч тонн умовного палива.

Про це на нараді у голови облдержадміністрації повідомив директор Департаменту з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів ОДА Ігор Піддубний.

– Роботи із заміни віконних блоків, дверей, санації будівель повністю завершені на дев’яти об’єктах закладів освіти та на одному охорони здоров’я. – повідомив Піддубний. – Термін закінчення робіт на інших об’єктах – середина 2014 року. Після приватизації малих гідроелектростанцій їх новим власником – товариством з обмеженою відповідальністю «Енергія-1» – розпочали роботи з модернізації малих гідроелектростанцій. Обсяг виробленої ними електроенергії в 2013 році порівняно з попереднім збільшився з 4,9 до 8,2 мільйонів кВт–годин або в 1,7 рази.

Довідка: Кіотський протокол – міжнародна угода про обмеження викидів в атмосферу парникових газів. Головна мета угоди: стабілізувати рівень концентрації парникових газів в атмосфері на рівні, який не допускав би небезпечного антропогенного впливу на кліматичну систему планети

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter