На Полтавщині за оренду ставків заборгували майже 800 тисяч гривень

Влада
Ольга Матвієнко29 серпня 2016 о 13:19650 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині за оренду ставків заборгували майже 800 тисяч гривень
​У Полтавській області оцінили ситуацію із веденням рибного господарства.

На Полтавщині за оренду ставків заборгували майже 800 тисяч гривеньФото Ольги Матвієнко

На Полтавщині 60% водних об’єктів придатні до риборозведення, а добування водних біоресурсів зменшилось у три рази. Про це під час звіту про стан використання водних об’єктів в області повідомив керівник департаменту агропромислового комплексу ОДА Полтавщини Сергій Фролов, передає УНН-Центр.

– Звичайно, є необхідність проведення перевірки водних об’єктів області. Усього на Полтавщині близько 2700 водних об’єктів, із них лише 60% придатні до риборозведення. Із них половину, а саме 802 об’єкти, передано в оренду. Хочу зазначити, що зараз заборгованість за оренду водної гладі становить 795 тис. грн, − сказав Сергій Фролов.

Читайте також: Повернути рибу в річку: полтавці ініціюють масштабну програму зарибнення Ворскли

Найбільша заборгованість, за даними управління агропромислового комплексу ОДА, у Машівському, Миргородському, Лохвицькому, Диканському та Гадяцькому районах.

– Також зазначу, що за останні десять років на Полтавщині у три рази знизилися показники добування водних біоресурсів. Згідно з даними статистики, в 2007 році цей показник становив 3,5 тонни, а у 2015 − 1,13 тонни. Також негативним фактором є зменшення в області кількості нерестових підприємств, − додав Фролов.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter