Міська влада вирішує проблему із відсутністю світла у будинках на Маршала Бірюзова

Влада
Ольга Матвієнко20 липня 2016 о 17:09861 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Міська влада вирішує проблему із відсутністю світла у будинках на Маршала Бірюзова
Через згорілий трансформатор люди два дні сидять без світла.

Міська влада вирішує проблему із відсутністю світла у будинках На Маршала БірюзоваЧерез згорілий трансформатор люди два дні живуть без світла. Фото – uk.wikipedia.org

Внаслідок негоди, яка охопила Полтаву 18 липня, постраждали мешканці чотирьох будинків по вулиці Маршала Бірюзова. Вийшов з ладу трансформатор, тож люди залишилися без світла.

Три будинки знаходяться на балансі комунального підприємства «ЖЕО № 2» і один – на балансі ОСББ. Трансформатор же знаходиться на балансі підприємства «Хіммаш», проте це підприємство відмовляється його обслуговувати. Тож, жителі будинків по вул. Маршала Бірюзова звернулися до міської влади з проханням вирішити їхню проблему. Про це повідомляють на офіційному сайті міської ради.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олексій Чепурко зустрівся із постраждалими від негоди для того, щоб обговорити шляхи вирішення даної проблеми. Та розповів про те, яким чином міська влада вирішуватиме це питання:

– Так, дійсно, по Маршала Бірюзова чотирибудинки постраждали від негоди. Вийшов з ладу трансформатор, який знаходиться на балансі підприємства «Хіммаш». Відповідно, обслуговувати його повинно це підприємство. Але «Хіммаш» відмовляється від цього обладнання. Говорять, що не мають до нього ніякого відношення. Але ж у будинках мешкають полтавці, і міська влада просто не може залишити їх напризволяще. Тож, разом з ними знаходили шляхи вирішення. Ми поспілкувались з ними відразу після буревію, домовились про конкретний механізм вирішення їхньої проблеми, – Олексій Чепурко. – Потім мешканців були на прийомі у міського голови Олександра Мамая. Очільник міста вирішив це питання, кошти віднайшли. Тож трансформатор відремонтують якнайшвидше, електроенергія людям буде надаватись.

Міська влада вирішує проблему із відсутністю світла у будинках На Маршала БірюзоваЖителі будинків по Маршала Бірюзова на зустрічі із Олексієм Чепурком. Фото – www.rada-poltava.gov.ua

Наступним кроком вирішення проблеми – напрацювання механізму передачі даного обладнання і мережі на баланс «Полтаваобленерго».

Нагадаємо, що мешканці будинків, які залишилися без світла, перекрили рух транспорту по вулиці маршала Бірюзова, аби на них звернули увагу.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter