Міська влада опублікувала список вулиць Полтави, які першочергово очистять від снігу

Влада
Юлія Обелець25 січня 2016 о 17:151282 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Міська влада опублікувала список вулиць Полтави, які першочергово очистять від снігу
Поки що вказали перелік вулиць, які «визволять» з-під снігу 25-26 січня

Очистити від снігу обіцяють не лише дороги, а й міждворові проїзди.

У ніч з 24 на 25 січня снігоприбиральна техніка працювала в мікрорайоні «Огнівка», на вулицях Красіна, Героїв Сталінграду, провулку Колективному. Також розчищено під'їзди до сотні контейнерних майданчиків, – про це звітують на сайті міськради.

Міська влада опублікувала список вулиць Полтави, які першочергово очистять від снігуПрибирання снігу території біля зупинки "Сінна" (від Центру). Фото Ольги Матвієнко

Міська влада опублікувала список вулиць Полтави, які першочергово очистять від снігуТак було минулого тижня (19 січня)

Проте, нагадаємо, Полтава досі потопає у смітті (фотофакт)

Вдень 25 січня обіцяють розчистити міждворові проїзди, зокрема, в мікрорайонах «Сади-1», «Сади-2», «Сади-3», «Браїлки», «Половки» та на «Леваді». Прибиратимуть сніг на вулицях Степового Фронту, Калініна, розширюватимуть проїжджу частину вулиці Маршала Бірюзова.

У ніч з 25 на 26 січня снігоприбиральна техніка повинна працювати на вулицях Нижньомлинській, Південній, Панаса Мирного, Радянської армії. Мають розчистити й біля приватних секторів мікрорайону «Браїлки» (вулиці Виноградна, Пирогова, Ульянових, Можайського та ін.). Розширять проспекти Миру та Вавилова.

У черговий раз міська влада звернулась до водіїв з проханням не залишати у вечірній та нічний час на узбіччях доріг автівки, адже це дуже перешкоджає роботі по розчищенню доріг.

До теми – Комісія по снігу: як у Полтаві борються з наслідками стихії