Міністр юстиції у Полтаві розповів про те, як люструють місцевих чиновників

Влада
Ольга Правденко30 травня 2015 о 08:48927 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Міністр юстиції у Полтаві розповів про те, як люструють місцевих чиновників
На Полтавщині почали проводити люстрацію чиновників.

Міністр юстиції у Полтаві розповів про те, як люструють місцевих чиновниківМіністр юстиції Павло Петренко. Фото з сайту ednist.info

Люстрація чиновників обласного рівня тільки розпочалася, для кожного органу встановлено люстраційний період – 3 місяці.

Павло Петренко, міністр юстиції нагадав полтавським журналістам про те, як повинна проходити люстрація.

– Хочу нагадати, що відповідні місцеві органи влади, які розпочали люстрацій ну перевірку, повинні в себе на сайті розмістити публічну інформацію, заяви всіх державних службовців про те, що вони згодні на люстрацій ну перевірку, їхні декларації, а в подальшому відповідні висновки про те пройшов чиновник її чи ні, – зазначив Павло Петренко.

Якщо людина не дала згоди на проведення перевірок, вона підлягає автоматичному звільненню.

Міністр наголосив, що журналісти повинні слідкувати за ходом проведення люстрації.

– Друга важлива інформація, на яку можуть звертати увагу журналісти – це декларації. Дуже багато цікавих декларацій, які повинні бути оприлюднені, з них можна дізнатися про майно чиновників, – зауважив Петренко.

Що стосується центральних органів влади, то люстрацій ний комітет готує прес-конференцію, де розкаже про всіх, хто був звільнений, та про тих, хто ухилявся від звільнення.

Також Павло Петренко звернув увагу на те, що люстрацій на перевірка і звільнення – це дві великі різниці. Люстраційній перевірці підлягають всі державні службовці згідно закону.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter