Меру Полтави прорубали вікно на сесію (відео)

Влада
Надія Труш25 грудня 2015 о 13:2132171 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Меру Полтави прорубали вікно на сесію (відео)
У кабінеті мера Олександра Мамая прорубали двері, щоб примусити його працювати, зокрема, провести сесію до кінця.

У кабінет Мамая прорубали вхід. Фото Юлії Обелець

Сьогодні, 25 грудня, депутати зібралися на другу сесію Полтавської міськради сьомого скликання. Мали розглянути лише три питання порядку денного – про Регламент, про обрання секретаря міської ради, про комісії.

Однак за півтори години роботи депутати встигли розглянути лише одне питання, затвердили регламент. Коли ж перейшли до питання обрання секретаря, мер оголосив, що переносить засідання на 30 грудня і покинув зал.

Депутат Юліан Матвійчук апелював до того, що роботи ще багато, розглянули лише одне питання, а потрібно кілька. Меру пропонували залишити обрання секретаря на потім, а поки що розглянути інші питання порядку денного та кілька додаткових. До аргументів і прохань депутатів й громади міський голова залишився глухим, вийшов із сесійної зали і зачинився у своєму кабінеті, який називає режимним об’єктом.

Депутати Шамота, Чередніченко, Матковський разом із іншими колегами та правозахисником Василем Ковальчуком намагалися викликати Мамая і умовити його провести сесію до кінця. Депутат Шамота оголосив, що нікуди не підуть, залишаться у міськраді на ночівлю, але змусять мера працювати. На стражі у приймальні мера стояли його секретарка та депутатка пані Климко, падчерка Мамая. Громада і депутати вимагали мера вийти. Шамота гучно стукав у двері, але марно.

Після приблизно 10-ти хвилин чекання під дверима Мамая, дехто із активістів прорубав двері до кабінету мера. Нагадаємо, така ситуація уже була минулого року, коли нардеп Сергій Каплін прорубав сокирою двері до кабінету міського голови, а потім засіяв його кабінет сіллю. Цього разу вхід у кабінет Мамая прорубали з так званого «чорного входу». Далі розвиток подій став схожий на липневу сесію цього року, коли мер прямо під час сесії покинув зал і закрився у своєму кабінеті.

На вимоги вийти з кабінету Мамай не реагував, тож викликали поліцію. У приймальню зайшов один поліцейський, ще зо два десятки правоохоронців були у коридорі міськради.

Коли дехто із активістів прорубав двері у кабінет, там сидів мер у компанії свого заступника Стеценка та ще одного чоловіка. Мамай поговорив з депутатами, але стояв на своєму – сесія продовжувати свою роботу буде 30 грудня. Більше того, було помітно, що і вирубані двері, і образи з боку колег та громади мера не хвилюють.

– Все, виходьте, цирк тимчасово закінчився, – сміявся до журналістів Мамай.

– Тобто обіцяєте продовження цирку?, – запитала журналістка «Коло», на що мер відповів «Аякже!.

Ще через деякий час до приміщення міськради зайшли кілька медиків швидкої, нібито Мамаю стало зле.

Відео Юлії Обелець та Андрія Іванова

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter