Мер Полтави розповів про союзників і конкурентів в міськраді (ВІДЕО)

Влада
Надія Труш26 листопада 2015 о 12:111582 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Мер Полтави розповів про союзників і конкурентів в міськраді (ВІДЕО)
Олександр Мамай радіє, що його конкуренти зможуть реалізувати власні обіцянки.

Мер Полтави розповів про те,Олександр Мамай. Фото – Юлії Обелець

Сьогодні, 26 листопада, відбулася перша сесія Полтавської міської ради сьомого скликання. Вона тривала 20 хвилин.

Після завершення сесії Олександр Мамай поспілкувався із журналістами. Зокрема, про новообраний склад міськради та майбутню співпрацю із представниками різних партій. Сказав, йому приємно, що політичні сили зможуть реалізувати свої передвиборчі програми.

– Приємно одне: що дійсно територіальна громада дала оцінку цим виборам, і мені також. Приємно, що із сьогоднішнього дня усі здобутки і прорахунки ми будемо ділити із усіма без виключення політичними партіями. Кожна політична партія на передвиборчій кампанії брала на себе певні обіцянки, в них були певні програми. Тому сьогодні кожна політична партія буде відповідати за свої програми. Мені приємно, що з сьогоднішнього дня партія «Свободи» буде будувати сміттєпереробний завод. Приємно, що партія ППП «Солідарність» буде із сьогоднішнього дня надавати пільги пенсіонерам, відкриватиме ковзанки. Мені приємно, що партія «Рідне місто» буде забезпечувати робочі місця. Я, як міський голова, буду радий усім без виключення допомагати це робити, – сказав Мамай, який вдруге став мером Полтави.

Мамай запевнив журналістів, що уже з кількома десятками депутатів поспілкувався, за тиждень кожна фракція отримає свого керівника, з ними він і збирається спілкуватися особисто. У міській раді депутати уже почали об’єднуватися. «Свобода» оголосила про союз із «Батьківщиною», депутат Чередніченко оголосив, що «Солідарність» висуватиме на посаду секретаря міськради Андрія Матковського. Щодо кандидатури на цю посаду від партії «Совість України», від якої балотувався на посаду мера, Мамай відповів без конкретики:

– Не виключаю приєднання. Ведемо консультації із усіма політичними партіями, фракціями. Якщо це буде кандидатура на посаду секретаря міської ради від однієї політичної партії, то уже посада першого заступника або посада інших заступників, голів комісій – будуть з інших політичних партій.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter