Мер Полтави розповів, чому досі не допомогли військовим виділеними 3 мільйонами

Влада
Юлія Обелець7 жовтня 2014 о 13:121441 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Мер Полтави розповів, чому досі не допомогли військовим виділеними 3 мільйонами
Зі слів очільника Полтави, аби допомогти бійцям АТО, потрібно, щоб в УМВС розібрались який же в них батальйон –«Полтава» чи «Полтавщина».

Мер Полтави розповів, чому досі не допомогли військовим виділеними 3 мільйонами

До речі, нещодавно бійці «Полтави» ходили мітингувати до обласної прокуратури. Потім їздили до столиці, Як результат - батальйон «Полтава» залишається у початковому вигляді

Також нагадаємо, ще у липні депутати Полтавської міської ради збирались, аби проголосувати за доповнення до програми фінансування військових. Тоді виділили 3 мільйона гривень.

На запитання журналістів – чому ж досі кошти не пішли на потреби вояків, Олександр Мамай відповів:

– У нас був батальйон «Полтава». Нам надійшов лист від начальника УМВС …, та поки ми почали виділяти кошти цьому батальйону – його не стало. Тепер у нас батальйон «Полтавщина». Для того, щоб допомогти батальйону «Полтава» чи «Полтавщина», потрібно щоб у Міністерстві внутрішніх справ розібрались який батальйон все ж таки існує. Міська ж влада виділила 3 мільйони коштів, вони цілі й чекають. ..

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter