Мамай не проти встановити пам’ятник Мазепі у Полтаві навіть уночі, бо виявилося, що рішення є

Влада
Надія Труш11 липня 2015 о 17:431149 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Мамай не проти встановити пам’ятник Мазепі у Полтаві навіть уночі, бо виявилося, що рішення є
Мер Полтави змінив свою думку щодо встановлення пам’ятника Мазепі.

Мамай не проти встановити пам’ятник Мазепі, бо виявилося, що рішення єМамай не проти встановити пам’ятник Мазепі, бо виявилося, що рішення є. фотоархів

Більше того, як виявилося, є навіть погоджене місце для його встановлення.

А кілька місяців тому міський голова Олександр Мамай заявляв, що жодних погоджених рішень немає.

На 50-й сесії Полтавської міськради депутат Олександр Артеменко пропонував включити в порядок денний питання щодо рішення облради з проханням сприяти встановленню у Полтаві пам’ятника Івану Мазепі. Олександр Мамай на пропозицію депутата відреагував так:

– Традиційно перед виборами питання встановлення пам’ятника Мазепі знову порушується. Для цього немає жодних перепон, скажіть краще, скільки коштів уже зібрали, адже збираєте їх уже давно. Рішення про встановлення пам’ятника приймала міська рада минулого скликання. Ви привозьте пам’ятник у Полтаву, є відведене для нього місце, встановимо хоч уночі, – сказав Мамай.

Проте нинішні слова міського голови вкрай відрізняються від його висловлювань щодо Мазепи раніше. У квітні поточного року Мамай заявив, що вшанування Мазепи не на часі, тому питання щодо встановлення пам’ятника навіть не розглядали. Активісти встановити пам’ятник збиралися на площі біля Свято-Успенського собору, однак Мамай заперечував, що є для цього дозволи. Нині ж говорить, що "добро" від міської ради є. Попри це, ситуація щодо Мазепи залишається під питанням. Коштів на одну із деталей 4,5-метрового пам’ятника бракує.

До теми: Думки про місце встановлення пам’ятника Мазепі в Полтаві у Бублика і Мамая різні

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter