Колектив «Полтаватеплоенерго» звернувся до обласної влади

Влада
Ольга Матвієнко17 квітня 2015 о 16:241303 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Колектив «Полтаватеплоенерго» звернувся до обласної влади
На думку працівників комунального підприємства виступи активістів підривають їхню роботу.

 Колектив «Полтаватеплоенерго» звернувся до обласної владиКолектив "Полтаватеплоенерго" звернувся до обласної влади. Фото – poltavainfo.cinfoo.com

У четвер, 16 квітня відбулися розширені збори колективу обласного підприємства «Полтаватеплоенерго». Причина зібрання – критика діяльності підприємства та його керівництва у зв’язку із підвищенням тарифів на комунальні послуги з боку громадськості. Про це повідомили у прес-службі «Полтаватеплоенерго».

На збори були запрошені і голови Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко і Полтавської обласної ради Петро Ворона, але вони приїхати не змогли. Натомість, на зустріч до колективу завітав заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Пилипович Микійчук. Власне, йому і довелося вислуховувати питання та проблеми тепловиків.

В результаті майже 2-годинного обговорення ситуації, що склалася, було ухвалено рішення звернутися до керівництва області від імені всього трудового колективу із відкритим листом, що у повній мірі відображає його ставлення до ситуації навколо підприємства, його колективу та керівника.

Текст листа наводимо без скорочення:

Голові Полтавської обласної ради

Вороні П.В.

Голові Полтавської обласної державної адміністрації

Головку В.А.

Відкритий лист

трудового колективу Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго»

Трудовий колектив ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» звертається до вас, шановні Петре Васильовичу та Валерію Анатолійовичу, з приводу ситуації, яка склалася останнім часом навколо нашого підприємства.

ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» є стратегічно важливим підприємством, на яке покладено завдання по забезпеченню громади області життєво необхідними житлово-комунальними послугами. Протягом багатьох років наш колектив успішно та ефективно забезпечує комфорт і затишок в оселях полтавців.

Національний сертифікат, виданий ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго», підтверджує, що за результатами ранжування повного переліку суб’єктів господарської діяльності України, згідно з фінансово-економічними показниками, підприємство було удостоєне почесного звання Комунальне підприємство року 2014.

З квітня минулого року на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України № 81 від 25.03.2014 р. «Про вдосконалення державної політики регулювання цін на природний газ і тарифів на теплову енергію та посилення соціального захисту населення під час оплати житлово-комунальних послуг» Національною комісією регулювання у сфері комунальних послуг було розпочато поетапне приведення тарифів на теплову енергію до економічно обґрунтованого рівня, що призвело до їх значного збільшення. Підвищення тарифів на послуги, що надаються нашим підприємством, викликало стрімке зростання громадської зацікавленості до механізмів формування та процедур їх встановлення. Весь цей час керівництво підприємства докладало значних зусиль для забезпечення максимально відкритого та прозорого висвітлення всіх аспектів, що стосуються питання підвищення тарифів на послуги підприємства. Але в нас – трудового колективу – складається стійке враження, що зацікавленість окремих представників громадськості має на меті знищення комунального підприємства області, на якому працює понад тисячу осіб, і жодним чином не направлена на захист інтересів громади області.

Так, нам уже півроку не дають працювати стабільно й результативно. Численні несправедливі, безпідставні перевірки, які проходять у нас з інтервалом кожні 3 дні, заважають нам нормально виконувати свої обов’язки. Наші працівники перебувають у постійному психологічному напруженні, що заважає їм виконувати покладені на них обов’язки та завдання.

Для нас видається очевидним, що запопадливе задоволення агресивних та безпідставних нападок на нас із боку окремих представників «активної громадськості» поставлено вище потреб усієї громади. Відчувається постійний та зростаючий тиск на керівництво підприємства. Усе більше поширюється неправдива, недостовірна та неперевірена, а говорячи відверто – брехлива, інформація щодо діяльності підприємства «Полтаватеплоенерго». Використовуються різноманітні маніпулювання, від висування ультимативних вимог керівництву області про встановлення заборони комунальному підприємству виконувати рішення НКРЕКП щодо застосування тарифів до ініціювання проведення конкурсу на заміщення «вакантної» посади керівника саме та тільки нашого підприємства.

Самовільно перебравши на себе повноваження всіх контролюючих органів, що функціонують у державі, порушуючи принцип недопущення втручання у господарську діяльність підприємства, так звані «громадські активісти» шляхом ініціювання численних перевірок та направлення нескінченних запитів, поширення викривленої та неправдивої інформації, паралізують роботу нашого підприємства. Складається враження, що ці особи хворобливо ставляться саме до тих членів громади, які в ці скрутні для держави часи сумлінно виконують свою роботу та отримують за це заробітну плату. Прикриваючись лозунгом «Хочу знати, куди йдуть мої гроші!», більшість із цих активістів мають значні борги перед нашим підприємством та взагалі не мали й не мають наміру сплачувати за отримані послуги ані за старими, ані за новими тарифами. При цьому за наслідками проведених так званих «перевірок», які тривають уже понад півроку, не виявлено жодного порушення в роботі підприємства.

Особливо активної фази набула діяльність «активної громадськості» напередодні закінчення терміну дії контракту керівника нашого підприємства. Розуміючи, що їхні пусті лозунги про штучне завищення тарифів нічим не підкріплюються, вони намагаються «прославитися» хоч якимсь чином.

Усі перераховані факти обурюють колектив нашого підприємства, який не може залишатися осторонь цієї ситуації. Тому вважаємо за необхідне заявити:

- популістські ідеї та заклики окремих «громадських активістів» не відображають настрої та прагнення трудового колективу підприємства;

- деструктивні дії цього «угруповання» заважають працювати нашому підприємству над виконання основних завдань та створюють загрозу виробничій діяльності підприємства;

- продовження безвідповідальної діяльності вищезазначених осіб може призвести до знищення комунального підприємства обласного значення;

- трудовий колектив висловлює підтримку діям керівництва підприємства щодо виведення підприємства на європейський рівень;

- вимагаємо врахувати думку колективу, який категорично виступає проти будь-яких дій щодо зміни керівництва нашого підприємства.

Лист прийнято на загальних зборах трудового колективу 16.04.2015 року.

За дорученням трудового колективу

ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

голова профспілкового комітету підприємства

Т.І. Бібікова

Нагадаємо, що на мітингу проти підвищення тарифів, громадськість вимагала від першого заступника голови Полтавської облради написати заяву на звільнення через невиконання посадових обов’язків. Зокрема Володимир Марченко очолював тимчасову контрольну комісію, яка займалася питанням фінансової перевірки фінансово-господарської діяльності «Полтаватеплоенерго» та «Полтававодоканал».

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter