Китайці планують узятися за інфраструктуру Полтавщини

Влада
Надія Труш28 січня 2016 о 15:30937 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Китайці планують узятися за інфраструктуру Полтавщини
Область співпрацюватиме з китайцями.

Китайці планують узятися за інфраструктуру ПолтавщиниКитайці планують узятися за інфраструктуру Полтавщини. Фото із соцмережі

Сьогодні, 28 січня, на Полтавщину вперше завітали представники китайської
корпорації Haisum Engineering. Про це на своїй сторінці у соцмережі написав Валерій Головко, голова облдержадміністрації.

– Державна китайська компанія нині представлена у країнах Південної та Південно-Східної Азії, Європи, Середнього Сходу та Латинської Америки, реалізовує велику кількість проектів у сферах житлово-комунального господарства, будує нові та модернізує існуючі об'єкти інфраструктури — школи, лікарні, дитсадки, торгово-розважальні центри, спорткомплекси, дороги, підприємства з переробки сільськогосподарської продукції, промислові підприємства, – написав Головко. – Інвестори і обласна влада зацікавлені у подальшій співпраці, створені спільних підприємств, співпраці на рівні муніципалітетів, у агропромисловому секторі, капітальному ремонті дорожної мережі області, будівництві нових підприємств.

Китайські партнери не приховували, що готові взяти участь у конкурсах та тендерах з реалізації інфраструктурних проектів у області, додав голова ОДА.

– До квітня, коли представники компанії Haisum Engineering приїдуть до України знову, будуть обговорені та підготовлені всі пункти меморандуму про співпрацю і запропоновані на розгляд готові проекти, які вже пройшли експертизу і в реалізації яких зацікавлена Полтавщина. У квітні підпишемо меморандум про співпрацю та розпочнемо активну роботу, – пообіцяв Головко.

До теми: Рік на посаді очільника Полтавщини: замість відповіді на запитання про недовіру Головко пив шампанське

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter