Горішні Плавні – перше місто на Полтавщині, яке отримало повноваження держархбудконтролю

Влада
Юлія Обелець28 липня 2016 о 09:25571 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Горішні Плавні – перше місто на Полтавщині, яке отримало повноваження держархбудконтролю
Н​ові повноваження дадуть місцевій владі можливість здійснювати перевірки будівництв, виявляти та штрафувати порушників.

Горішні Плавні – перше місто на Полтавщині, яке отримало повноваження держархбудконтролюГорішні Плавні – перше місто на Полтавщині, яке отримало повноваження держархбудконтролю. Фото – www.postfactum.ks.ua

27 липня в рамках децентралізації системи держархбудконтролю нові містобудівні повноваження отримали міста Горішні Плавні на Полтавщині та Кам’янське на Дніпропетровщині. Про це йдеться на Урядовому порталі.

Окрім перевірок будівництва, також безпосередньо на місці надаватимуть дозвільні адміністративні послуги щодо реєстрації документів на початок будівництва та на готовність об’єктів до експлуатації.

– Горішні Плавні – перше місто в Полтавській області, яке перебрало на себе нові функції, - відзначив Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев. – Сподіваюсь, інші громади регіону візьмуть цей приклад на озброєння та активують процес децентралізації на своїй території. Це потрібно, передусім, для залучення нових інвестицій на місця, модернізації житлової, соціальної та господарської інфраструктури.

Міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков відзначив оперативність, з якою відбулася передача містобудівних повноважень. За його словами, ДАБІ зробила усе можливе, щоб весь підготовчий процес пройшов максимально швидко.

– Від отримання нашим містом нових повноважень виграють перш за все звичайні громадяни, які зможуть, не виїжджаючи за його межі, оформити необхідні документи на будівництво. Таким чином, вся громада вже незабаром відчує корисність та ефективність реформи, - заявив Дмитро Биков.

Нині уже 28 громад отримали повноваження держархбудконтролю. Серед них такі великі міста як Луцьк, Львів, Харків, Тернопіль та Маріуполь.

До теми – 9 об’єднаних громад з’явиться на Полтавщині в цьому році

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter