Головко виступив проти продажу полтавських комунальних підприємств

Влада
Надія Труш30 грудня 2015 о 15:27787 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Головко виступив проти продажу полтавських комунальних підприємств
Очільник Полтавщини виступив проти продажу Горбанівського геріатричного будинку.

Головко виступив проти продажу неефективних комунальних підприємств. Фото Юлії Обелець

Валерій Головко вважає, що недоцільно продавати неефективні комунальні підприємства області. В якості прикладу навіть Горбанівський геріатричний будинок.

– Як можна продати Горбанівський геріатричний будинок, як можна продати будинок-інтернат, де лікуються діти з фізичними обмеженнями? Такі пропозиції не зрозумілі. 90% подібних закладів потребують фінансування з обласного бюджету, це соціальна складова, – підкреслив Валерій Головко.

Він також заявив, що хоче повністю змінити систему сприйняття депутатами обласної ради проблем щодо діяльності таких підприємств як «Полтававодоканал», «Полтаватеплоенерго», «Полтавафарм». В планах змінити звітність і повноваження керівників цих підприємств.

– За останні 24 роки не пам’ятаю жодного разу, коли «Полтавафарм» звітувалося якісно і виконувало доручення депутатського корпусу щодо використання прибутку саме щодо цього підприємства, яке є комунальною власністю полтавської громади, – сказав Головко.

До теми: Рік на посаді очільника Полтавщини: замість відповіді на запитання про недовіру Головко пив шампанське (Відео)

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter