Головко: "Полтававодоканал" перевірить незалежний аудит

Влада
Ольга Правденко28 травня 2015 о 16:37994 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Головко: "Полтававодоканал" перевірить незалежний аудит
Голова Полтавської ОДА Валерій Головко прокоментував мітинг працівників водоканалу під стінами адмінбудівлі.

Головко:

Валерій Головко наголосив, що акція протесту дивним чином збіглася у часі з початком роботи незалежного аудиту, який має перевірити законність формування тарифів на послуги для населення, та планової перевірки фінансовою інспекцією, – повідомляють у прес-службі голови ОДА.

Нагадаємо, працівники "Полтававодоканалу" просили обласних чиновників не звільняти їхнього керівника.

— Особисто для мене ця акція протесту є сигналом того, що керівник підприємства боїться інспекції та перевірки, — говорить Валерій Головко. — І не просто боїться, він в паніці. Тому нагнітає обстановку і, користуючись любов’ю працівників до свого підприємства, яке вони захищають, перетворює їх на заручників ситуації. «Полтававодоканал» було і є комунальним підприємством. Але у даній ситуації ми підтримуємо справедливі вимоги громадськості: незалежний аудитор повинен провести ретельну перевірку законності формування тарифів на водопостачання та водовідведення. Ця перевірка буде прозора та відкрита, головне — незалежна. А її результати будуть оприлюднені у ЗМІ. Щоб полтавці, які сплачують за комунальні послуги, знали, що саме закладається у тарифи, чи є фінансові порушення у діяльності підприємства. Адже громадськість й досі не отримала відповіді на запитання, які ставить перед комунальними підприємствами, зокрема, й щодо заробітної плати керівництва. І тут влада повністю підтримує вимоги полтавської громади.

Голова ОДА також повідомив, що ініціюватиме службове розслідування щодо тих посадовців, які порушили технологічний процес і трудове законодавство. Адже стурбовані мешканці Полтави телефонували на гарячу лінію call-центру адміністрації із запитаннями, чому у розпал робочого дня замість того, щоб ліквідувати аварійні ситуації, техніка і бригади водоканалу стоять під стінами адмінбудівлі. Дуже прикро, що деякі депутати обласної ради підтримують хаос, безлад і порушення законів, — додав Валерій Головко.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter