Голова Полтавської обласної ради йде до Національної гвардії

Влада
18 березня 2014 о 08:222789 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Голова Полтавської обласної ради йде до Національної гвардії
​Петро Ворона йде записуватися у Національну гвардію і всіх запрошує

Голова Полтавської обласної ради йде до Національної гвардіїПетро Ворона заявив, що піде до Національної гвардії

17 березня на прес-конференції голова Полтавської обласної ради Петро Ворона звернувся до полтавців із закликом записуватися у резерв Національної гвардії України, щоб при необхідності стати боронити рідну державу.

Петро Ворона нагадав присутнім, що Верховною Радою України прийнятий Закон "Про часткову мобілізацію", тому на органи місцевого самоврядування покладаються відповідні функції.

– Наші функції — це своєчасне сповіщення і прибуття громадян на військову службу, а також виділення тимчасових споруд земельних ділянок та інших засобів для Збройних сил України, – розповів очільник облради. – Всі відповідні структури нашого регіону вже готові виконувати роботу в цьому напрямку якісно. Ви знаєте, що через Полтавську область пройшла певна кількість військової техніки, також вже розпочато часткову мобілізацію.

Так як ще 13 березня 2014 року було прийнятий Закон "Про Національну гвардію України", на Полтавщині вже майже 5 тисяч чоловіків виявили бажання вступити до лав цього формування. Сам Петро Ворона закликає кожного свідомого полтавця записуватися до резерву.

– На сьогодні я хочу звернутися до полтавців, до чоловіків, в яких живий козацький дух, які фізично та інтелектуально готові стати на захист Вітчизни – записуйтеся до резерву Національної гвардії України, – закликав Петро Васильович. – Я, мабуть, сьогодні піду і також запишусь, закликаю наших полтавських чоловіків зробити те саме.

Петро Ворона повідомив, що на теренах України повинно бути сформовано 60 тисяч військ Національної гвардії.

– Якщо в цьому буде потреба, то чисельність військ збільшуватиметься, – висловив припущення Петро Васильович.

Ніна Нєстєрова

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter