Екс-мера Комсомольська і КМДА Попова судитимуть у травні

Влада
Надія Труш20 квітня 2015 о 14:00873 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Екс-мера Комсомольська і КМДА Попова судитимуть у травні
Олександра Попова судитимуть у Києві 15 травня.

Екс-мера Комсомольська і КМДА Попова судитимуть у травніЕкс-мера Комсомольська і КМДА Попова судитимуть у травні. фото profspilka.kiev.ua

Нагадаємо, Попов підозрюється в причетності до розгону мітингу на Майдані 30 листопада 2013 року. Потерпілі вимагають відшкодування збитку на суму близько 50 мільйонів гривень.

Шевченківський районний суд Києва переніс розгляд кримінального провадження шодо екс-глави КМДА на 15 травня.

Як пише radio24.ua, таке рішення оголосила головуюча суддя Оксана Хардіна. За словами судді, таке рішення прийнято у зв'язку з тим, що у членів судової колегії заплановані інші судові засідання. Очікується, що на наступному судовому засіданні суд продовжить оголошувати такі позови.

До слова, це уже не перше судове засідання. Більше того, минулого року
справу збиралися узагалі закрити. 7 лютого 2014 року Печерський райсуд закрив кримінальне провадження й виправдав Олександра Попова. Однак 29 липня суд повернув на дорозслідування в Генеральну прокуратуру кримінальне провадження відносно колишнього голови КМДА.

До теми: Екс-мер Комсомольська і КМДА Попов перекваліфікувався у бізнесмена

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter