Держслужбовців Полтавщини навчать ідентифікувати та допомагати постраждалим від торгівлі людьми

Влада
Юлія Обелець29 березня 2016 о 17:20730 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Держслужбовців Полтавщини навчать ідентифікувати та допомагати постраждалим від торгівлі людьми
Обласна влада підписала меморандум про співпрацю у сфері протидії торгівлі людьми

Держслужбовців Полтавщини навчать ідентифікувати та допомагати постраждалим від торгівлі людьмиДержслужбовців Полтавщини навчать ідентифікувати та допомагати постраждалим від торгівлі людьми. Фото – adm-pl.gov.ua

Полтавська ОДА та обласна рада підписали Меморандум з БА «Світло надії» про співпрацю та взаємодію щодо спільної діяльності з протидії торгівлі людьми, – повідомили на сайті Полтавської ОДА.

Співпраця реалізуватиметься за 4 основними напрямками: посилення координації всіх відповідних структур на рівні області, районів міст; широке навчання всіх державних спеціалістів (як ідентифікувати та яким чином надавати допомогу постраждалим від торгівлі людьми); широкомасштабна інформаційна кампанія та безпосередньо надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми.

У такий спосіб хочуть довести до нуля кількість випадків потрапляння мешканців області в тенета торговців людьми. Окрім того, кожна жертва, яка вже постраждала, має отримати необхідну кваліфіковану допомогу.

— До цього, ми здебільшого працювали уже з наслідками, у нашій практиці було декілька випадків, коли зверталися люди, які постраждали від торгівлі людьми. Наша організація надавала їм і психологічну допомогу, і сприяла їх соціальній адаптації. З минулого року ми співпрацюємо з Міжнародною організацією з міграції в Україні. Наразі ж, аби ефективніше працювати у цих напрямках, об’єднаємо зусилля з обласною владою та структурними підрозділами, — прокоментував перед підписанням меморандуму виконавчий директор БО «Світло надії» Максим Демченко.

— Ми залучимо громадськість і представників депутатського корпусу до тісної співпраці. Важливо, не тільки фіксувати те, що відбувається, а робити превентивні кроки для профілактики, працювати на упередження, — зауважив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

До теми – Полтавка віддала своє немовля іншій жінці