Державні установи Полтавщини мають змогу отримати нові комп’ютери

Влада
14 липня 2016 о 08:01806 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Державні установи Полтавщини мають змогу отримати нові комп’ютери
​За підключення 10 нових послуг до кінця літа через портал iGov державні установи можуть отримати комп’ютер.

Державні установи Полтавщини мають змогу отримати нові комп’ютери

Про це повідомив на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook Дмитро Дубілет. Як зазначає головний волонтер ініціативи порталу державних послуг iGov, після аудиту, який нещодавно пройшов портал, багато міністерств планує запускатися централізовано по всій країні, але з осені (після періоду відпусток). Тому акція запущена з метою підтримки в цей час об’ємів роботи волонтерів та працівників.

Суть акції полягає в безоплатній передачі комп’ютера для державної установи, що замовить для себе 10 і більше послуг, які вона зможе надавати в електронному вигляді з допомогою порталу iGov.

Читайте також: Впровадження iGov у Полтаві: про систему для бізнесу і громадян

На жаль, стан матеріально-технічної бази в деяких установах (банальна відсутність ПК) не дозволяє надавати послуги громадянам та бізнесу в режимі он-лайн, тому волонтери оголосили про проведення такої акції.

Державні установи Полтавщини мають змогу отримати нові комп’ютери

Нагадаємо, що Полтавська область приєдналася до ініціативи наприкінці лютого місяця цього року, вже в квітні місяці голова Полтавської ОДА Валерій Головко підписав розпорядження про використання порталу. Найпершою регіональною послугою на Полтавщині стала «Отримання довідки про відсутність судимості». Наступним кроком було підключення послуг, що підвищують комунікацію обласної влади з громадськістю «Запис на прийом до посадовця», «Запит на публічну інформацію», «Звернення до голови ОДА».

Наразі ведеться активна робота по підключенню районів області, серед яких варто виділити Машівський, Чорнухинський, Козельщинський, Лохвицький, Пирятинський, Полтавський райони, що стали першими в цьому напрямку.

На жаль, м. Полтава поки що не співпрацює з порталом.

Сподіваємось, що акція змотивує та активізує державні установи працювати з порталом державних послуг iGov.

Альона Гончаренко

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter