Депутат Полтавської міськради: на День молоді влада планує витратити 180 тисяч гривень

Влада
Надія Труш15 червня 2016 о 12:361131 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Депутат Полтавської міськради: на День молоді влада планує витратити 180 тисяч гривень
Олександр Шамота повідомив, що на святкування Дня молоді влада планує витратити 180 тисяч гривень.

Депутат Полтавської міськради: на День молоді влада планує витратити 180 тисяч гривеньДепутат Полтавської міськради: на День молоді влада планує витратити 180 тисяч гривень

– З міського бюджету виділяється на святкування дня молоді 180 000 гривень. На комісії доповідала Тетяна Чумак, начальник бюджетно-фінансового управління, – повідомив журналістці «Кола» депутат Полтавської міськради Олександр Шамота.

Нагадаємо, 25 червня у Полтаві планують із розмахом відсвяткувати День молоді. «Бумбокс», «Антитіла», «Скай» на запрошення мера розважатимуть жителів міста. Влада Полтави запевняє, що за виступ гуртів «Бумбокс», «Антитіла», «Скай» з міськбюджету не платитиме.

Також у таблиці наведені й інші витрати, які планують розглядати на сесії:

У відповіді на інформаційний запит, який редакція отримала сьогодні, 15 червня, йдеться, що бюджет на проведення свята уточнюється і навіть приблизну суму витрат не назвали. Цього ж дня у міськраді відбулося засідання комісії, на якій серед інших питань, обговорювали й проведення Дня молоді. На засіданні, за словами Шамоти, озвучили попередню суму – 180 тисяч гривень. При цьому залишається незрозумілим, чи включені в цю суму витрати на виступ артистів.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter