Через масове харчове отруєння влада Полтавщини звернеться до Кабміну, аби відновили перевірки підприємців

Влада
Надія Труш6 червня 2016 о 15:51511 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Через масове харчове отруєння влада Полтавщини звернеться до Кабміну, аби відновили перевірки підприємців
Вдатися до такого непопулярного засобу впливу Полтавську ОДА змусила подія, що трапилася цими вихідними.

Через масове харчове отруєння влада Полтавщини звернеться до Кабміну, аби відновили перевірки підприємцівЧерез масове харчове отруєння влада Полтавщини звернеться до Кабміну, аби відновили перевірки підприємців. Фото dzerkalo-zakarpattya.com

Йдеться про масове отруєння гостей на поминальних обідах у Миргородському, Шишацькому та Зінківському районах.

Як прокоментував на щотижневій апаратній нараді директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак, за медичною допомогою звернулося 49 осіб, госпіталізували 37, повідомляє прес-служба Полтавської ОДА.

– Щоденно проводимо моніторинг. Пацієнти перебувають у інфекційних відділеннях п’яти лікувально-профілактичних закладів області за місцем проживання. Стан здоров’я — стабільний, — поінформував Віктор Лисак. — Тяжких станів немає.

Як з’ясували, страви на поминальні обіди готувала решетилівська фірма. Нині триває розслідування. Задіяні відповідні служби. Причиною ж надзвичайної події називають, зокрема, і відсутність контролю з боку держави над діяльністю підприємців. Адже в Україні вже два роки діє мораторій на перевірки.

Тому заступник голови ОДА Роман Товстий запропонував Департаменту охорони здоров’я, санепідемстанції, ветеринарній службі зробити моніторинг нештатних ситуацій за рік, пов’язаних із харчовими отруєннями, продажем неякісних продуктів і страв з них тощо.

– На підставі цього ми направимо лист за підписом голови ОДА на ім’я Прем’єр-міністра України з проханням, щоб зняли обмеження перевірок хоча б у тих галузях, що стосуються життя і безпеки людей, – прокоментував Роман Товстий. – Бо якщо залишити без контролю, маємо отакі випадки. Тим паче, що в області розпочинається оздоровчий період.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter