Антимонопольники порушили справу проти виконкому Полтавської міськради через необґрунтовані тарифи

Влада
Юлія Обелець31 травня 2016 о 11:38501 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Антимонопольники порушили справу проти виконкому Полтавської міськради через необґрунтовані тарифи
Тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території у Полтаві антимонопольний комітет визнав відсутність економічно обґрунтованими.

Антимонопольники порушили справу проти виконкому Полтавської міськради через необґрунтовані тарифиАнтимонопольники порушили справу проти виконкому Полтавської міськради через необґрунтовані тарифи. Фото – skelet-info.org

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України розпочала справу проти виконавчого комітету Полтавської міської ради за ознаками порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Нарешті встановили причину досі не скорегованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ТОВ «Управлінська житлова компанія» Провадженням в даній справі встановлено, що відсутність економічно обґрунтованих тарифів пов’язана з бездіяльністю виконкому Полтавської міської ради, – йдеться у повідомленні АМКУ Полтавщини.

Як повідомило ТОВ «Управлінська житлова компанія», підприємство зацікавлене в співпраці з органами місцевого самоврядування, але на своє звернення щодо погодження економічно обгрунтованих тарифів, отримало відповідь виконавчого комітету з відмовою, в якій, окрім недоліків у розрахунках, також підкреслили, що ТОВ «УЖК» не визначено виконавцем послуг, а тому взагалі не має права звертатись до органу місцевого самоврядування.

Не визначення ТОВ «УЖК» виконавцем послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкової території призводить до того, що споживачі цих послуг не мають можливості реалізувати свої права згідно чинного законодавства.

Однією з причин не встановлення тривалий час для ТОВ «УЖК» нових тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території на неодноразові звернення товариства до органу місцевого самоврядування є не визначення ТОВ «УЖК» виконавцем житлово-комунальних послуг.

Тож в діях виконавчого комітету Полтавської міської ради вбачають ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 7 статті 50 та статтею 17 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді створення умов для вчинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

Розслідування у справі триває.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter