Сир з Полтавщини експортуватимуть у Європу

Гроші
Юлія Обелець4 січня 2016 о 19:191889 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Сир з Полтавщини експортуватимуть у Європу
Полтавське підприємство увійшов у «десятку» молочних українських компаній, які отримали дозвіл на експорт в ЄС.

Сир з Полтавщини експортуватимуть у ЄвропуСир з Полтавщини експортуватимуть у Європу. Фото – altaimed.info

Європейська комісія надала 10 українським виробникам молочної продукції доступ на ринок ЄС з 10 січня 2016 року. Серед них "Гадячсир" , – про це йдеться на сайті Економічної правди.

Для деяких наших підприємств відкрито експорт молока і молочних продуктів в ЄС. Вони зможуть експортувати свою продукцію вже з 10 січня. Отже, ми зробили ще один крок по диверсифікації поставок молочної продукції, - відзначила заступник міністра аграрної політики і продовольства Владислава Рутицька.

Згідно зі списком, опублікованим на сайті Єврокомісії, до переліку увійшли компанії "Люстдорф" (Вінницька область), "Молочний дім" (Дніпропетровська область), "Лакталіс - Миколаїв", "Гадячсир" (Полтавська область), Львівський холодокомбінат, "Менський сир" (Чернігівська область), "Роменський молочний комбінат" та його філія у Недригайлові (обидва - Сумська область), "Золотоніський маслоробний комбінат" (Черкаська область) і філія Яготинського маслозаводу "Яготинське для дітей" (Київська область).

Читайте також – Рада захмарно підвищила акцизи на алкоголь і цигарки

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter