Мінімальну зарплату і прожитковий мінімум пообіцяли підвищити вже з 1 вересня

Гроші
Юлія Обелець31 серпня 2015 о 13:1714001 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Мінімальну зарплату і прожитковий мінімум пообіцяли підвищити вже з 1 вересня
Українцям обіцяють фінансові покращення вже з першого дня осені 2015 року

Мінімальну зарплату і прожитковий мінімум пообіцяли підвищити вже з 1 вересня. Фото www.segodnya.ua

Глава Уряду нагадав, що чинний закон передбачав зростання мінімальної заробітної платні та прожиткового мінімуму з 1 грудня:

– Але ми працювали над тим, щоб знайти фінансовий ресурс і підвищити мінімальну заробітну плату і прожитковий мінімум, а, відповідно, зарплати для українців, вже з 1 вересня. І таке рішення прийнято. Мінімальна заробітна платня, яка сьогодні в країні становить 1218 гривень, з 1 вересня цього року становитиме 1378 гривень, – цитують Арсенія Яценюка на Урядовому порталі.

Він повідомив, що до Парламенту вноситься законопроект, який передбачає збільшення соціальних стандартів для майже 12 мільйонів українських громадян, зокрема для близько 3 мільйонів працівників бюджетної сфери. Учитель без категорії отримає додатково 470 гривень. Учитель вищої категорії – додатково 605 гривень. Сімейний лікар буде додатково отримувати 453 гривні, а медсестра – 304 гривні.

– Працівники соціальної сфери та працівники культури також отримають підвищення. Зокрема, працівники соціальної сфери додатково будуть отримувати 304 гривні. А працівники культури, наприклад, бібліотекар, – 348 гривень, – повідомив він.

Для студентів

Українські студенти, яких півтора мільйона, також отримають підвищення стипендій: студенти вищих навчальних закладів І і ІІ категорії будуть додатково отримувати 112 гривень. Студенти, які навчаються в навчальних закладах ІІІ–IV категорії, – 95 гривень.

Для метерів-одиначок

Одинокі матері після підвищення загалом будуть отримувати від 350 до 727 гривень.

Для пенсіонерів

Пенсіонери також отримають підвищення пенсії. Це стосуватиметься 7,5 мільйонів українців. І мінімальна пенсія становитиме 1074 гривні.

Для інвалідів

Люди з особливими потребами додатково отримають від 100 до 200 гривень.

До теми – Грошову допомогу малозабезпеченим сім’ям даватимуть від народження дитини

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter