Волонтери ПНПУ створили свято для дітей у двох полтавських лікарнях

Дозвілля
Ольга Матвієнко30 грудня 2015 о 10:43674 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Волонтери ПНПУ створили свято для дітей у двох полтавських лікарнях
Дітям вручили подарунки і влаштували розважальну програму.

Волонтери ПНПУ створили свято для дітей у двох полтавських лікарняхДітей у полтавських лікарнях привітали із Новим роком

28 грудня волонтери педагогічного університету подарували малюкам Полтави понад півтори сотні солодких подарунків. Ця акція покликана подбати про малечу, що опинилася у лікарняному ліжку під час новорічних свят.

Щороку волонтерський сектор студентської ради Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка проводить більше десяти волонтерських акцій, що мають за мету збір речей, солодких подарунків та наборів для творчості. Активісти дарують їх маленьким полтавцям, що цього потребують.

– Результати такої роботи полтавці бачили 18 грудня на відкритті міської ялинки. Саме тоді ми роздавали альбоми та фарби, пензлики і пастель все, що допоможе малюкам створювати нові яскраві шедеври, – говорить голова волонтерського сектору Людмила Данько.

Волонтери ПНПУ створили свято для дітей у двох полтавських лікарнях

Після завершення збору подарункових пакунків волонтерський сектор вирішив поїхати до обласних лікарень і привітати малечу зі святами. Цих студентів завжди турбувало, що влада і громадські активісти вітають лише певну категорію осіб, кожного року відвідуючи одні й ті ж самі заклади.

– Коли я була маленькою, мені було тоді 6 років, я лежала в міській лікарні і була прикутою до ліжка більше місяця. Я так само, як і ці діти, залишилася на новорічні свята у лікарні і дуже сумувала від того. Назавжди запам’ятаю, як напередодні Нового року у мою палату № 10 зайшов Дід Мороз. Він побажав скорішого одужання і вручив мені солодощі. Тоді я не розуміла як і чому він прийшов саме до мене, бо я так цього хотіла. З того часу віддячую лікарні за те дитяче щастя і несподіваний подарунок долі. Тепер вже моя черга вітати дітей і бути тим самим світлим промінчиком серед однотипних сірих палат лікарні, – додає Оксана Лашенкова, голова студради ПНПУ імені В. Г. Короленка.

Волонтери ПНПУ створили свято для дітей у двох полтавських лікарнях

Цього року волонтери підготували розважальну програму, щоб кожен бажаючий міг відволіктися від свого лікування. Вони провели дві програми для пацієнтів хірургічного відділення Дитячої міської клінічної лікарні та педіатричного відділення №2 Полтавської обласної клінічної лікарні імені М. В. Скліфосовського.

Студрада ПНПУ імені В. Г. Короленка

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter